Mad-Music.pl

Premiera albumu Bars & Melody (idole nastolatków z Wielkiej Brytanii już w Polsce!)

unnamed (1)
Już dzisiaj polska premiera albumu “143” stworzonego przez duet Bars and Melody z Wielkiej Brytanii! Dwóch młodych wykonawców skomponowało longplay, który łączy w sobie wiele gatunków muzyki – uwielbianych przez ludzi na całym świecie!

Po ich udziale w brytyjskiej edycji programu “Mam Talent!” (występ chłopaków ma już ponad 90 mln wyświetleń!) kariera zespołu nabrała tempa. Z dnia na dzień Charlie i Leondre stali się idolami młodzieży, którzy wyprzedają bilety na swoje koncerty w… kilka minut!

Młodzi chłopacy, którzy szturmem podbili serca większości Brytyjczyków w tym samego Simona Cowella, oddają w ręce swoich fanów płytę, która hipnotyzuje odbiorców naturalnością. Na płycie znalazło się 11 utworów muzycznych, które zostały napisane przez Leondre i Charlie’go. Wśród nich m.in. takie hity jak: „Hopeful” (35 mln wyświetleń w serwisie Youtube!), „Keep Smiling”, „Stay Strong” czy „Beautiful”.

Nastolatkowie stworzyli album, który odniósł liczne sukcesy na Wyspach. Teraz dwójka utalentowanych chłopaków zdobywa coraz liczniejsze rzesze fanów w Polsce.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama