Buka & Rahim – poznajcie ich nawyki!

Buka_&_Rahim_-_Nawyki_[okladka]

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj (3.09) kolejny klip zwiastujący płytę „Optymistycznie” Rahima i Buki. „Nawyki” to wideo, w którym artyści przekonują, że przyzwyczajenia wcale nie muszą być złe. Jak rapuje Rahim: „można zmiany wnieść, zostać best of the best”

Nawyki” to już 2. singiel, który znajdzie się na wspólnej płycie Buki i Rahima zatytułowanej „Optymistycznie”. Utwór znakomicie wpisuje się w aktualną sytuację społeczną. Po wakacjach wracamy do codziennych obowiązków, nawyków, czyli tzw. szarej rzeczywistości. Wbrew kolorom w teledysku raperzy udowadniają na własnym przykładzie,
że otaczający nas świat wcale nie musi być taki szary. Pokazują, że nawyki mogą być pozytywne, ale przekształcenie złego w dobre zależy wyłącznie od nas samych.

Za realizację powyższego klipu odpowiada, podobnie jak w przypadku „Optymistycznie”, Aleksander „Kopruch” Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Produkcją muzyczną utworu zajął się Greg/Miliony Decybeli. Triumfy może też święcić DJ Bambus będący autorem cutów w tym numerze. Aktorsko w teledysku udzielili się sami raperzy, Rahim oraz Buka.

Wydawnictwo „Optymistycznie”, które zwiastują single „Optymistycznie” i „Nawyki”,
na półki sklepowe trafić ma w październiku br. Krążek ukaże się nakładem MaxFloRec. Tymczasem na sklep.maxflo.pl nabyć można oba optymistyczne single w wersji cyfrowej jako pliki MP3 (kliknij, aby zamówić: http://sklep.maxflo.pl/pl/c/MP3/43).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)