Buka & Rahim prezentują klip do singla z Natalią Nykiel. Ruszył preorder płyty

Buka_&_Rahim_ft._Natalia_Nykiel_-_Obiecuje_Ci_[okladka].jpg

Zupełnie niespodziewanie wczoraj, 7.10, ok. godz. 21.30 do sieci trafił 3. klip zwiastujący „Optymistycznie” Buki & Rahima. Jednocześnie na sklep.maxflo.pl ruszyła przedsprzedaż tego międzypokoleniowego albumu. Premierowy teledysk towarzyszy singlowi „Obiecuję Ci” z udziałem Natalii Nykiel. Wideo zrealizowano na indonezyjskiej wyspie Bali. Sprawdźcie je koniecznie, bo może wywołać spore zamieszanie!

 

Już w pierwszych zapowiedziach płyty „Optymistycznie” Buka & Rahim realizują założony cel – pozytywnie nastrajają swoich odbiorców do życia. Ich wspólny krążek to jednak nie tylko dawka dobrego humoru. To również emocjonalne i dające do myślenia utwory. Idealnym tego przykładem jest najnowszy singiel, „Obiecuję Ci”, w którym na featuringu pojawia się Natalia Nykiel. 6.10 wraz z preorderem krążka na MaxFloRecTV opublikowano nietuzinkowy teledysk do tego utworu.

Powyższe wideo nakręcono w Azji, na wyspie Bali. – To zupełnie inny klip niż nasze dotychczasowe obrazki. Występują w nim autentyczni mieszkańcy Indonezji – komentuje Rahim. – Ponadto na rzecz fabuły zrezygnowaliśmy z rapowanych ujęć – dodaje.
Za realizację klipu odpowiada grupa Sky Piastowskie. Za produkcję muzyczną – DonDe. Artystów wspomogła również Eveline (piano). Sprawdź, co działo się na planie zdjęciowym tego klipu – kliknij tutaj: https://goo.gl/LYvxCg!

 

W MaxFloSklepie (http://goo.gl/YxUahV) trwa już przedsprzedaż płyty. Zamawiając
ją w preorderze, możemy liczyć na dostawę albumu dzień przed premierą, autografy Rahima i Buki oraz na gadżety-niespodzianki. Ponadto zaoszczędzimy kilka złotych.

 

Obiecuję Ci” to już 3. teledysk zwiastujący album „Optymistycznie”. Przypomnijmy,
że wydawnictwo zawiera w sumie 15 premierowych numerów. Wśród gości na płycie obok Natalii Nykiel znaleźli się również: Abradab, Fokus, K2, Kleszcz i Masia. Produkcją muzyczną krążka zajęli się: DonDe, Greg/Miliony Decybeli, DiNO, Kris, Grafit, Vixen, DJ BRK i EljotSounds. Autorami cutów i sratchy są DJ-e: Klasyk, Bambus, Avens, Samiryi, BRK i HWR.

 

Płyta „Optymistycznie” ukaże się nakładem MaxFloRec 30 października. Patronat medialny sprawują nad nią: RMF Maxxx, Interia, portal i magazyn „Freestyle”, CGM.PL, Muzodajnia, portal RapDuma.pl, Popkiller.pl, TVP Katowice i gazeta „metrocafe.pl”. Wyłącznym dystrybutorem fizycznej wersji albumu jest MyMusic. Dystrybucją cyfrową zajmuje się Independent Digital.
Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)