Mad-Music.pl

Daria Zawiałow i goście na koncercie w radiowej Trójce!

daria_front_web

19 lutego 2017 roku Daria Zawiałow zagrała wyjątkowy koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Ze sceny emanowała niezwykła energia, co dało się odczuć nawet przez radioodbiorniki! Artystce na scenie towarzyszyli wyjątkowi goście – Piotr Rogucki (Coma), Gaba Kulka i Bela Komoszyńska (Sorry Boys).

Podczas niedzielnego koncertu Daria przedpremierowo zaprezentowała utwory ze swojej debiutanckiej płyty „A kysz!” (ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DZIŚ!), a razem z gośćmi wykonała niezwykłe duety! Popisowe wykonanie z Gabą Kulką utworu Shakespears Sister „Hello (Turn Your Radio On)” przy akompaniamencie fortepianu będzie z pewnością długo towarzyszyło Trójkowym słuchaczom na antenie i nie tylko!

Nowy album Darii będzie miał premierę już 3 marca 2017 roku i z pewnością jest to jedna z bardziej oczekiwanych płyt 2017 roku. Singlami promującymi wydawnictwo są Malinowy Chruśniak, Kundel Bury i Miłostki. Wszystkie trzy utwory można było usłyszeć na antenie radiowej Trójki.

Album „A kysz!” został utrzymany w klimatach indie popu i rocka, które od zawsze są bliskie Artystce. Nad materiałem pracowała z najlepszym przyjacielem, Michałem Kuszem. Dopełniają się idealnie – Michał zajmuje się aranżacją utworów, a Daria układa do nich melodie wokalu i pisze teksty. Spore wrażenie robią śmiałe, pełne poetyckich wersów teksty Darii. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi są intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!