Mad-Music.pl

Polski DJ – Tom Swoon autorem oficjalnego remiksu do hitu “Kisses Back” Matthew Koma!

Matthew Koma_Kisses Back remixes single Artwork

Polski DJ i jednocześnie międzynarodowa gwiazda muzyki klubowej – Tom Swoon przygotował remiks jednego z największych obecnie hitów – „Kisses Back” wykonywanego przez Matthew Koma! Tom Swoon zdobył status „króla remiksów” po tym, jak wyprodukował oficjalne remiksy dla takich artystów jak: Linking Park, Owl City, Kelly Clarkson, Aloe Blacc, Leona Lewis, dzięki którym stał się jednym najbardziej rozchwytywanych producentów sceny muzycznej.

„Matthew i ja byliśmy już od jakiegoś czasu w kontakcie – w zasadzie szukaliśmy odpowiedniego projektu, przy którym moglibyśmy podjąć współpracę. Uwielbiam jego pracę i wokal! To prawdziwy artysta, bardzo go podziwiam. Oczywiście bardzo mi schlebiło, kiedy poprosił mnie o przygotowanie oficjalnego remiksu swojego nowego singla „Kisses Back”. Kiedy pierwszy raz usłyszałem oryginał od razu wiedziałem, że piosenka ta stanie się hitem w Polsce!” – tak o współpracy mówi Tom.

Remiks „Kisses Back” autorstwa Tom Swoon & Indigo cieszy się ogromnym wparciem środowiska EDM, często grany jest m.in. przez Tiësto, Nicky Romero, Thomas Gold. Można go także usłyszeć podczas występów live Toma!

Posłuchaj / pobierz „Kisses Back”  remix  by Tom Swoon & Indigo pod tym linkiem!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!