Mad-Music.pl

Daria Zawiałow i goście na koncercie w Trójce!

Daria

Już 19 lutego 2017 roku Daria Zawiałow zagra szczególny koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Artystce na scenie towarzyszyć będą wyjątkowi goście: Piotr Rogucki (Coma), Gaba Kulka i Bela Komoszyńska (Sorry Boys). Koncert będzie transmitowany na antenie Trójki. Start o godzinie 19:05!

Podczas niedzielnego koncertu Daria przedpremierowo zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty „A kysz!” (ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ DZIŚ!), a te, które już znamy, będzie można usłyszeć w nowych akustycznych aranżacjach. Debiut Darii ukaże się na półkach sklepowych już 3 marca 2017 roku i z całą pewnością możemy powiedzieć, że jest to jedna z bardziej oczekiwanych płyt 2017 roku. Singlami promującymi wydawnictwo są Malinowy Chruśniak (ZOBACZ TELEDYSK tutaj), Kundel Bury (ZOBACZ TELEDYSK tutaj) i Miłostki (POSŁUCHAJ tutaj). Wszystkie trzy utworu również usłyszycie już w tę niedzielę na antenie radiowej Trójki.

Album „A kysz!” został utrzymany w klimatach indie popu i rocka, które od zawsze są bliskie Artystce. Nad materiałem pracowała z najlepszym przyjacielem, Michałem Kuszem. Dopełniają się idealnie – Michał zajmuje się aranżacją utworów, a Daria układa do nich melodie wokalu i pisze teksty. Spore wrażenie robią śmiałe, pełne poetyckich wersów teksty Darii. W połączeniu z porywającymi interpretacjami wokalnymi są intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

Zapraszamy na koncert już w najbliższą niedzielę!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!