Vixen z niespodziewanym klipem do „Dwóch sił”

Vixen_-_Dwie_sily_[okladka_singla]

Zupełnie nieoczekiwanie na MaxFloRecTV trafił nowy klip Vixena. Miano 6. singla promującego „Vixtorię” otrzymały rapowo-rockowe „Dwie siły”. – Najpierw ktoś zajawił się utworem na tyle, że sam postanowił zrobić do niego klip. Teraz ja chcę tym klipem zajawić fanów – mówi Vixen

Za realizację najnowszego wideo Vixena odpowiada filmowiec i fotograf, Igor Wojtkowiak. – „Dwie siły” to jego ulubiony numer z całej płyty. Pewnego dnia sam napisał mi, że chciałby nakręcić do niego teledysk – opowiada Vixen. – Przyjąłem tę propozycję bez wahania – dodaje. Dziś, po 3 tygodniach od premiery klipu do „Romantycznej miłości”, raper postanowił sprawić niespodziankę swoim fanom, prezentując im nowe wideo.

Dwie siły” to singiel idealnie wpisujący się w hip-hopową alternatywę. To kolejny dowód na otwarty umysł Vixena i jego zamiłowanie do eksperymentowania z innymi gatunkami muzycznymi. Podstawę utworu stanowi bit wyprodukowany przez samego Vixena. Na gitarze elektrycznej gościnnie pojawia się Łukasz Goździuk, na basie – Ruszkow, a za gramofonami – DJ Bulb. Z takiej mieszkanki nie mogło powstać nic innego, jak dobry, rapowo-rockowo-rock’n’rollowy utwór.

– Chciałem się pobawić i zajrzeć tam, gdzie dotychczas nie było okazji albo gdzie nie miałem odwagi zaglądać – mówił Vixen przy okazji premiery krążka. Tłumaczył: – Najbardziej zależy mi na robieniu muzyki. Niekoniecznie musi to być rap. „Vixtoria” to muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach.

Wydawnictwo „Vixtoria” ukazało się 10 listopada ub.r. nakładem MaxFloRec. Album wciąż dostępny jest w sprzedaży. Znajdziecie go na https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/vixtoria/1/phot/5?url=vixtoria, w Empiku oraz w innych, dobrych sklepach z muzyką.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)