David Guetta i jego „Mad Max”. Zobacz teledysk „Hey Mama”!

David GuettaW sieci pojawił się nowy teledysk najsłynniejszego obecnie didżeja na świecie, Davida Guetty. Klip zrealizowano do singla „Hey Mama”, a jego klimat mocno nawiązuje do filmu „Mad Max”. Piosenka promuje wydany w 2014 roku album „Listen”.

Nicki Minaj

W teledysku nie zabrakło gości, którzy przyczynili się do sukcesu kawałka. Nicki Minaj, która pojawia się na pustyni jako hologram, a także współpracujący już wcześniej z Francuzem holenderski didżej i producent Afrojack.

Akcja rozgrywa się na pustyni, zaś obraz ma postapokaliptyczny charakter, który mocno kojarzy się z filmem „Mad Max”. Trwając tańce i niekończąca się impreza. Wśród autorów piosenki „Hey Mama” znajdziemy między innymi autorkę megahitu Rihanny i Eminema „The Monster”, Bebę Rexę.

Klip, w którym nie brakuje wyścigów quadów, motocykli i pięknych tancerek, można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/uO59tfQ2TbA. Wyreżyserowała go Amerykanka Hanna Lux Davis (m.in. Ariana Grande, Hilary Duff, Miley Cyrus, Ciara).

Warto dodać, że piosenka „Hey Mama” dotarła do pierwszego miejsca na „Billboardzie”, na liście Hot Dance / Electronic Songs i przebywała na szczycie przez pięć tygodni.

Album „Listen” ukazał się w listopadzie 2014 roku. Do tej pory szósta studyjna płyta Davida Guetty sprzedała się na całym świecie w ponad milionie egzemplarzy. Wśród gości na albumie, oprócz Nicki Minaj i Afrojacka, są też: Emeli Sandé, Sia, John Legend, Nico & Vinz, Ladysmith Black Mambazo. „Listen” znalazła się w Top 10 brytyjskiej listy i na pozycji pierwszej w tanecznym notowaniu „Billboardu”.

Źródło: Warner Music Poland