Mad-Music.pl

Prestream nowej płyty Kasi Cerekwickiej już od dziś!

cerekwicka_cover_RGB_medium

Nowa, pięknie zaśpiewana płyta Kasi Cerekwickiej „Między słowami” – organiczny, wielobarwny pop, jakiego ostatnio dotkliwie brakuje w polskiej muzyce.

Album dostępny w przedpremierowym odsłuchu – wyłącznie na Deezer (kliknij TUTAJ)!

Płyta Kasi nie nawiązuje do tego, co gości dzisiaj na szczytach list przebojów Ameryki czy Anglii – i całe szczęście. Po co komu kolejna generowana komputerowo seria mocnych beatów z rozpaczliwie przekrzykującą je wokalistką? „Między słowami” nawiązuje do najlepszych czasów polskiej muzyki rozrywkowej, a jedocześnie jest to najbardziej autorski album w dorobku Kasi Cerekwickiej i manifest jej twórczej siły. Dojrzałe piosenki, których melodie meandrują spokojnie pomiędzy pogodą ducha a melancholią, kusząc wysmakowanymi aranżacjami i naturalnym brzmieniem.

Niełatwo to opisać, na szczęście wszystko to staje się jasne już przy pierwszym przesłuchaniu – bo to, co najważniejsze, rozgrywa się „Między słowami”.

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama