Materiały prasowe

David Guetta i Sia wracają z nowym utworem „Let’s Love”

Po zgromadzeniu ponad 2 miliardów streamów z poprzednich kooperacji, David Guetta i Sia, ponownie połączyli siły przy nowym singlu „Let’s Love”. 

Duet zdobył wiele szczytów list przebojów, odkąd po raz pierwszy nawiązał współpracę w 2011 roku i stworzył megaprzebój „Titanium”. Piosenka, która dziś ma ponad miliard streamów, dotarła do 3. miejsca radiowego zestawienia w USA i była piątym numerem Guetty w top 10 notowania Billboard Hot 100. Następnie, w 2012 roku artyści wrócili z „She Wolf (Falling To Pieces)”, który zgromadził 500 milionów odsłon na YouTube. Później były jeszcze „Bang My Head” z Fetty Wapem (2015) oraz „Flames” (2018), który był najczęściej emitowanym utworem w europejskich rozgłośniach. 

Nowy singiel został wyprodukowany i nagrany podczas tegorocznej izolacji. Piosenka ma nieść przesłanie miłości i nadziei na całym świecie. W tym roku David Guetta zebrał 1,5 miliona dolarów na rzecz walki z Covid-19 i skutkami pandemii dzięki streamowanym na żywo występom w Miami i Nowym Jorku, które przyciągnęły ponad 50 milionów widzów. 

David Guetta rozpoczął niedawno nowy projekt na elektronicznej scenie – Future Rave. We współpracy z MORTENEM, wypuścił w ubiegłym miesiącu EP-kę „Future Rave”, którą tak fani jak i DJ-e chętnie usłyszeliby na żywo. Okazja nadarzy się w 2021 roku, gdy Francuz ponownie da serię występów pod hasłem „F**k Me I’ Famous” w klubie Hï Ibiza. 

Ponadto, pod pseudonimem Jack Back, \David Guetta zremiksował piosenkę „Head & Heart” Joela Corry’ego, która obecnie jest numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Gdyby tego było mało, Guetta wyprodukował charytatywny singiel latynoskiej supergupy Human(X) – „Pa’ La Cultura” („Dla kultury”).