Polsat SuperHit Festiwal, 29.05.2015, fot. WBF, na zdj. Dawid Podsiadlo

Dawid Podsiadło i „Comfort and Happiness” po raz SETNY na OLISie!

Dawid Podsiadlo_Comfort_and_Happiness_Album Cover_72dpi

Po przesłuchaniu „Comfort and Happiness” nikt nie ma wątpliwości, że narodził się na polskiej scenie wokalista, jakiego dawno nie było.
Nie gwiazda z telewizji – artysta z krwi i kości.

To już kolejne imponujące osiągnięcie młodego wokalisty. Debiutancki album Dawida Podsiadło „Comfort and Happiness” w tym tygodniu znalazł się po raz setny na liście polskich bestsellerów płytowych! Cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych płyt w Polsce przez niemal dwa lata gościło w swojej czołówce ten krążek.

Od premiery 28 maja 2013 r. „Comfort and Happiness”  sprzedał się w ilości ponad 150-ciu tysięcy egzemplarzy, co dało mu unikatowy status DIAMENTOWEJ płyty. Album nie tylko cieszył się (i wciąż cieszy!) rekordową popularnością, ale również zawiera wielkie przeboje Artysty takie jak „Trójkąty i Kwadraty”, „Nieznajomy” czy „No”. Teledyski do singli z płyty zostały obejrzaneponad 15 milionów razy.

Ten zaszczytny tytuł tylko utwierdza w przekonaniu, że Dawid Podsiadło jest obecnie jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Zdobywszy najważniejsze nagrody i tytuły muzyczne takie jak Fryderyki, Wiktor, Bursztynowy Słowik czypierwsze miejsce na festiwalu TOP Trendy, wokalista został okrzyknięty najciekawszym debiutantem i największą nadzieją polskiej muzyki.

Obecnie Artysta pracuje nad swoim kolejnym albumem, który ukaże się już jesienią br. Premierowe utwory powstają w Studiu Custom 34 w Gdańsku. Producentem ponownie został Bogdan Kondracki (znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską i Noviką). Album ukaże się nakładem Sony Music Poland. 

Facebook: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid?fref=ts