Mad-Music.pl

Nowe single Avicii’ego, Seleny Gomez, Ariany Grande, Ellie Goulding i Demi Lovato!

iHeartMedia’s Music Summit poinformowało nie o jednym, dwóch ale kilka nowych singli różnych artystów. Żeby nie było jeden po drugim w tym poście przedstawiamy te najciekawsze i najważniejsze.

Ellie-Goulding-On-My-Mind-Promo

  • Nowym singlem Ellie Goulding został On My Mind. Będzie to pierwszy przedsmak nowego, trzeciego albumu brytyjskiej piosenkarki. Ma on wyjść już za parę tygodni.

Demi-Lovato-Confident-promo

  • Demi Lovato dosyć niedawno opublikowała teledysk do pierwszego singla Cool For The Summer. Piosenkarka już zdecydowała się, że kolejnym promującym jej nadchodzący krążek utworem zostanie Confident. Swoją premierę ma mieć we wrześni w Top 40 radio.

a

  • Znany szwedzki producent i DJ, Avicii także postanowił promować swój drugi, oczekiwany album Stories, który w sprzedaży dostępny będzie już 25 września. Singiel For A Better Day ukaże się w ciągu kilku kolejnych tygodni.

Ariana-Grande-Focus-On-me-promo

  • Ariana Grande także pracuje nad nowym krążkiem, który ma wyjść jeszcze w tym roku. Piosenkarka wyjawiła tytuł pierwszego singla. Jest nim Focus On Me i także pojawi się on dostępny do odsłuchania już za parę tygodni.

s

  • Po Good For You przyszedł czas na kolejny singiel. Piosenka Seleny Gomez, Same Old Love ma wyjść już pod koniec sierpnia. Będzie ona promowała jej drugi solowy album Revival. Tekst do niej napisali Benjamin Levin, Charlotte Aitchison, Ross Golan, Mikkel Storleer Eriksen oraz Tor Erik Hermansen. Swoją premierę ma mieć w Top 40 radio.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!