Mad-Music.pl

Dawid Podsiadło z podwójną platyną!

Dawid Podsiadło_FOTO_Lukasz_Zietek_8977

Od premiery albumu „Annoyance and Disappointment” minęło pół roku, a drugi krążek Dawida Podsiadło nadal robi furorę! Płyta właśnie pokryła się Podwójną Platyną!

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa, co udowadnia już nie po raz pierwszy. Po ogromnym sukcesie jego debiutanckiego albumu „Comfort and Happiness” wiele wskazuje na to, że kolejny krążek jednego z najlepszych polskich głosów młodego pokolenia dogoni swojego poprzednika. Krążek „Annoyance and Disappointment” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ) zyskał już Status Podwójnej Platynowej Płyty!!!

Z kolei pierwszy teledysk promujący to wydawnictwo czyli „W dobrą stronę” został nagrodzony FRYDERYKIEM 2016 w kategorii TELEDYSK ROKU. (ZOBACZ KLIP TUTAJ)

Po wyprzedanej niedawno „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło lada moment wyruszy w kolejną, tym razem nie klubową a plenerową, a nawet warto sięgnąć tu po określenie autobusową trasę koncertową. Już 1 czerwca startuje kolejna edycja RED BULL TOUR BUS. Tym razem na dachu słynnego autobusu wystąpi nie kto inny jak właśnie Dawid Podsiadło.

Czy RED BULL TOUR BUS wyruszy w dobrą stronę? Sprawdź daty i listę miast:

  • 1 czerwca – Płock
  • 2 czerwca – Częstochowa
  • 3 czerwca – Łódź
  • 8 czerwca – Rzeszów
  • 9 czerwca – Gliwice
  • 15 czerwca – Bydgoszcz
  • 16 czerwca – Olsztyn

Więcej szczegółów TUTAJ

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama