Mad-Music.pl

Marci Kindla w PR Katowice!

Marcin Kindla artwork produkcja-w krzywych.ai

Już jutro premiera nowego albumu Marcina Kindla „2.0”. Na płycie oprócz materiału studyjnego znajduje się zapis koncertu ze studia Polskiego Radia Katowice! Jako przedsmak zachęcamy do zobaczenia materiału z przygotowań do występu. A już jutro każdy może posłuchać koncertu w całości!

Najnowszy album Marcina Kindla – muzyka, wokalisty a także jednego z najbardziej wziętych polskich producentów i autorów piosenek – jest niespodzianką dla jego fanów z okazji 20-lecia kariery.  Na dwupłytowym wydawnictwie znajduje się materiał studyjny oraz zapis koncertu Marcina, który odbył się w listopadzie zeszłego roku w studio PR Katowice.

Album „2.0” promuje wyjątkowy singiel „To nie mój czas”. Przy utworze Marcin współpracował z wybitnym gościem – Neilem Taylorem – gitarzystą znanym m.in. z wieloletniej współpracy z Robbiem Williamsem.

Do utworu powstał teledysk, w którym wystąpiły 2 cudowne kobiety – Karolina Figarska oraz Helena Norowicz – 81-letnia modelka i aktorka.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama