Mad-Music.pl

Debiut: Azzja – Jak Słońce.

10524335_653780931384357_1109957845562730017_n

Joana Mądry to młoda, polska wokalistka pochodząca z Krakowa znana lepiej jako Azzja prezentuje swoją debiutancką piosenkę pt. Jak Słońce. Wieloletnie doświadczenie na scenie, liczne koncerty i pozytywne nastawienie do życi spowodowały, że jej muzyczne drogi skrzyżowały się z Adim Owsiniakiem Dawidem Ostrzołkiem, kompozytorami i producentami jej pierwszego singla znanych z zespołu E.P.I.C (który promujemy na naszej stronie). Utwór, nakładem wytwórni My Music ukazał się na oficjalnym kanale MyMusicGroup w dniu 15 lipca 2014 roku.

Utwór “Jak Słońce” to letni, pozytywny numer, idealnie odzwierciedlający muzyczną duszę Azzji. Opowiada o chęci wyrwania się w świat i czerpaniu z niego wszystkiego co najlepsze. O wolności, którą każdy z nas nosi w swoim sercu, a o której w codziennym pędzie, często zapominamy. Utwór ten, gorący jak letni piasek z pewnością trafi do serc słuchaczy, spragnionych wakacyjnych przygód.

-Czytamy w opisie filmiku.

Azzja – Jak Słońce

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama