Mad-Music.pl

Nowy teledysk: Ania Frontczak – Tak Mocno.

10346218_596323407142009_2344704994339183668_n

Polska wokalistka Ania Frontczak (którą mamy przyjemność promować na naszej stronie) znana między innymi ze swojej pierwszej piosenki pt. Emily prezentuje nowy teledysk do singla Tak Mocno. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiedzialny jest Mateusz Winkiel, natomiast realizacją i produkcją zajęła się firma Mania Studio. Utwór młodej artystki to letnia, popowa i szybko wpadająca w uchp propozycja.

Piosenka opowiada o dziewczynie i o jej wewnętrznej walce głosu serca i rozumu. Pomimo toksycznego związku z partnerem, kłótniach i braku zrozumienia a w efekcie końcowym — rozstania, dziewczyna wierzy, że jeśli była to prawdziwa miłość, obydwoje odszukają w sobie co było przyczyną ich złej relacji, postanowią się zmienić i naprawić swoje błędy by móc na nowo cieszyć się sobą. Jednak wszystko wymaga czasu, dlatego słowa „ dziś odchodzę stąd… „ symbolizują czas, który dziewczyna postanowiła dać sobie na poukładanie spraw w swoim życiu prywatnym.

– Czytamy pod teledyskiem.

Ania Frontczak – Tak Mocno

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama