Debiutancki singiel Mimoza – „Big Girls Cry”

MIMOZA to urocza wokalistka i autorka tekstów. Jej debiutancki singiel „Big girls Cry” to mocny,kobiecy numer z silnym wokalem! Jeżeli myślicie , że ta piosenka jest o złamanym sercu to jesteście w błędzie!

„Tak naprawdę napisałam tę piosenkę jako terapię dla siebie. Zawsze miałam w koło siebie ludzi, którzy krytykowali mnie za bycie zbyt emocjonalną. Myślę, że bycie wrażliwym i emocjonalnym nie jest słabością a piękną siłą.  Napisałem piosenkę, żeby przypomnieć sobie samej, że mogę być jednocześnie twardy i wrażliwy. To wyjątkowa cecha, którą mają kobiety.”

MIMOZA zapytana o swoje muzyczne cele uśmiecha się i mówi: „Chcę, żeby wszystkie dziewczyny były pewne siebie. Nie ma nic bardziej seksownego pewna siebie kobieta. Sami jesteśmy krytyczni wobec siebie, nie potrzebujemy, żeby ktoś więcej wywierał na nas presję.”Big Girls Cry” to hymn dla wszystkich kobiet. Chcę, aby ta piosenka przypomniała im, że są niesamowite takie jakimi są. Dziewczyny! Nigdy nie pozwólcie, aby ktokolwiek przekonał Was, że Wasze emocje są Waszą słabością. Bądźcie silne i wrażliwe. Bądźcie sobą.”

MIMOZA to artystka jedyna w swoim rodzaju, jej talent autorski jest już znany na całym świecie. Zdolna artystka mówi w 4 językach, urodziła się w Kosowie a w późniejszych latach wraz z rodziną przeniosła się do Szwecji, gdzie spędziła większość swojego dzieciństwa.

Później przeniosła się do Niemiec, gdzie spędziła swoje nastoletnie lata pisząc piosenki.

„Zaczęłam pisać piosenki, gdy miałam 12 lat. Właśnie przeprowadziliśmy się do Niemiec. Nie miałam żadnych przyjaciół, a to, że nie mówiłam po niemiecku nie pomogło. Musiałam zacząć od zera, ponownie przystosować się do nowego języka i kultury. Więc zaczęłam pisać i śpiewać w moim pokoju. Zamykałam się tam na całe dni. Jestem pewna, że doprowadzałam moją rodzinę do szału … haha! „

Jej pierwszy utwór jako autorki piosenek znalazł się na pierwszym miejscu w Japonii! Sprzedał się w ponad 70 000 kopii w jeden dzień! Po sukcesach w Japonii, Australii i Europie jako autorka tekstów postanowiła przenieść się  do Los Angeles, by pracować nad swoim talentem.

Producenci, tacy jak Shea Taylor (Bey Tayce „Love On Top”), PJ Bianco (Demi Lovato, Jonas Brothers, Iyaz), RedOne (Lady Gaga, Usher, Jason Derulo) i inni, uznali niezaprzeczalny talent MIMOZY zarówno jako wokalistki jak i autorki tekstów. Bądźcie czujni! MIMOZA – będzie o niej głośno.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście „Big Girls Cry” , to koniecznie odsłuchajcie!