Mad-Music.pl

Tom Swoon połączył siły z Tungevaag & Raaban!

Polska supergwiazda muzyki elektronicznej Tom Swoon łączy siły z norweskim duetem Tungevaag & Raaban w swoim najnowszym singlu „Beside Me”

Kolaboracja z Norwegami, którzy mają już ponad 333 miliony streamów na Spotify uplasowała sięw dniu wydaniana playlistach New Music Friday w aż 9 krajach! Jest to prawdopodobnie najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek osiągnął polski artysta! Utwór miał także swoją radiową premierę na antenie Radia Eska w piątkowym prime time po godzinie 19:00.

Popularność polskiego producenta nie słabnie –muzykniedawno awansował w rankingu DJ Mag’s Top 100 na miejsce 47. wśród najlepszych DJ-ów na świecie. Tom ma na koncie produkcje wydane przez największe wytwórnie taneczne na świecie –od „Ghost” w Protocol Recordings należącej do Nicky’ego Romero, po „Shingaling” w Spinnin’ Records.

Ten zaledwie 24-letni producentbył już wielokrotnie doceniany przez największe gwiazdy DJskie, takie jak Tiesto, Martin GarrixczyArmin Van Buuren. Tom na swoim koncie ma też oficjalne remiksy dla Linkin Park, Lorde, Matthew Koma, a także pierwszy polskojęzyczny utwór –remiks dla “Zapomnij Mi” Sarsy.

To jednak nie koniecdziałań naszego artysty na terenie kraju. Tom zapowiedział na 2018 rok wspólny utwór z Kamilem Bednarkiem, a także kilka innych kolaboracji z polskimi gwiazdami, których nazwiska są jeszcze owiane tajemnicą.

Utwór “Beside Me” można już odsłuchać pod adresem www.tomswoon.com/besideme

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama