Fot. Materiały prasowe

Dimitri Vegas, Like Mike i Regard z nową wersją „Say My Name” Destiny’s Child!

Jedna z najpopularniejszych piosenek R&B lat dwutysięcznych doczekała się nowej wersji!

Klasyk grupy Destiny’s Child został przemieniony przez światowej sławy DJów: Dimitriego Vegasa, Like Mike’a oraz Regarda w nowoczesny klubowy hit!

Dimitri Vegas & Like Mike to aktualnie, według listy Top 100 DJs magazynu DJ Mag, najpopularniejsi DJe na świecie! Współpracowali już z takimi artystami, jak Diplo, Snoop Dogg, Paris Hilton, Gucci Mane, Sebastian Yatra, czy Wiz Khalifa i konsekwentnie zwiększają swoje grono słuchaczy. Ich singiel „Instagram”, w którym gościnnie pojawili się David Guetta, Afro Bros, Daddy Yankee oraz Natti Natasha, ma już ponad 300 milionów odtworzeń.

Fot. Materiały prasowe

Współpraca duetu z Regardem jest następstwem wydania przez kosowskiego producenta remiksu innego przeboju r&b z lat 00. – „Ride It”. Za sprawą platformy TikTok utwór stał się megahitem, podbił listy przebojów na całym świecie oraz zyskał liczne złote, platynowe i diamentowe certyfikacje na całym świecie. Aktualnie „Ride It” ma ponad miliard odtworzeń. W 2020 roku Regard wypuścił singiel „Secrets” w kolaboracji z Raye. Utwór zgromadził już ponad 100 milionów streamów.