Materiały prasowe

Diplo zapowiada nowy album na 29 maja i prezentuje singiel „Do Si Do”

Diplo prezentuje singiel „Do Si Do”, w którym gościnnie pojawił się Blanco Brown. Kawałek znajdzie się na nadchodzącym albumie „Diplo Presents Thomas Wesley Chapter 1: Snake Oil”. Jego premiera odbędzie się 29 maja.  

Na albumie pojawią się także kawałki takie jak „Heartless” z Morganem Wallenem (oraz remix utworu z Julią Michaels), „Lonely” z braćmi Jonas, „So Long” z Cam i remix „Old Town Road”. Dodatkowo na „Snake Oil” będziemy mogli usłyszeć artystów takich jak: Thomas Rhett, Zac Brown, Young Thug, Noah Cyrus, Orville Peck.

Pochodzący z Daytona Beach na Florydzie, Diplo przez długi czas zbierał pomysły na projekt w klimacie country, po raz pierwszy wspominając o nim podczas imprezy Late Night w 2019 roku, na której Lil Nas X wraz z Billym Cyrusem zagrali po raz pierwszy „Old Town Road”. Rok później, na gali Grammy 2020 Diplo, Lil Nas X, Billy Cyrus, BTS i Mason Ramsey pokazali światu specjalną wersję tego niesamowitego utworu.

Thomas Wesley Pentz, czyli Diplo rozwija swoją dynamiczną karierę muzyczną zarówno solowo jak i w legendarnej już grupie Major Lazer oraz w LSD, które Diplo tworzy wraz z Sią i Labirinthem. Ich debiutancki album został odtworzony ponad miliard razy. Produkcje Diplo są jednymi z najbardziej pożądanych na świecie, a artysta współpracował z między innymi Beyonce, Bad Bunny, czy Turnstile. W 2019 roku producent wypuścił  EP „Higher Ground” jako hołd dla muzyki house. Diplo wciąż działa pod szyldem własnej wytwórni Mad Decent.

Lista utworów na płycie:

 1. Intro feat. Orville Peck
 2. So Long feat. Cam
 3. Heartless feat. Morgan Wallen
 4. Lonely with Jonas Brothers
 5. Dance With Me feat. Thomas Rhett & Young Thug
 6. Do Si Do feat. Blanco Brown
 7. On Mine feat. Noah Cyrus
 8. Real Life Stuff feat. Julia Michaels & Clever
 9. Hometown feat. Zac Brown & Danielle Bradbery
 10. Heartbreak ft. Ben Burgess
 11. Heartless with Julia Michaels & Morgan Wallen
 12. Old Town Road (Diplo Remix)