Mad-Music.pl

DJ Antoine z singlem “Weekend Love”!!!

DJ Antoine cover

Najnowsza propozycja szwajcarskiego Dja promująca jego najnowszy album „Provocateur”. DJ Antoine przyzwyczaił już nas do wspaniałych gości. Tym razem również nie zawiódł i do współpracy przy „Weekend Love” zaprosił gwiazdę Pop i R&B z Wielkiej Brytanii – Jay Sean! Mimo, że klip opublikowany został zaledwie 3 tygodnie temu ma już ponad 1 mln wyświetleń!

Historia albumu „Provocateur” zaczęła się w pierwszych miesiącach 2015 roku, kiedy DJ Antoine i jego partner studyjny Mad Mark opracowywali pierwsze pomysły dotyczące wydawnictwa. Zdecydowali się na organizację szeregu sesji dla tekściarzy w Black River Studios na greckiej wyspie Santorini, poszukując inspiracji i nowych sposobów na wyrażenie ich rosnącego zainteresowania różnymi nurtami muzycznymi. Pozytywne wibracje i intensywna kreatywna wymiana pomysłów podczas „Santorini sessions” uformowały podstawę albumu, który zawiera połączenie typowych dla Dj Antoine’a utworów oraz ekscytujące, wyjątkowe melodie w kompletnie odmiennych stylach.

Zdecydowanie mocniej, niż na poprzednich albumach, DJ Antoine i Mad Mark pokazują swoje nadzwyczajneumiejętności tworzenia i produkcji nowych, różnych stylów muzycznych. „Provocateur” to, do tej pory, najbardziej innowacyjny i zróżnicowany album  w dyskografii DJ Antoine’a!

Singiel „Weekend Love” dostępny w serwisach cyfrowych: https://MagicRecords.lnk.to/fYtbh

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama