Mad-Music.pl

Drugi singiel i teledysk Zdzisławy Sośnickiej

 
TAG -->

image005

Jak zawrzeć w obrazie do piosenki „Chodźmy stąd” Zdzisławy Sośnickiej opowieść o pasji tworzenia, tolerancji i młodzieńczym duchu wolności dzieci kwiatów lat 60-tych?  Jacek Kościuszko (Film Image) – twórca teledysku – połączył taniec i ogień, symbolizujący wieczność, życie, miłość a także piekło. Do współpracy zaprosił artystów Teatru Ognia Amatum. Stąd mnóstwo ciekawych ujęć kuglarzy z tańczącymi płomieniami, latającymi iskrami, salta, wyskoki, euforia, radość i zapomnienie.

Utalentowana, barwna młodzież w klimacie hipstersko-hipisowskim odrywa się od obowiązków, pracy, nauki i rusza by spotkać się w grupie znajomych i wspólnie poćwiczyć. Wszystkich ich łączy radość i pasja do tańca, muzyki, akrobacji, żonglowania, malowania ciał, jazdy na deskorolce, tańca z ogniem bądź performanców.

Pasja tworzenia i poczucie wspólnoty w realizacji siebie to wspólny mianownik dla wszystkich artystów bez względu na wiek. „Życie ma kształt miłości. Tak krótko trwa, nie zmarnujmy go!” Takie przesłanie przekazuje nam Zdzisława Sośnicka słowami Pawła Mossakowskiego.Realizujmy siebie i swoje pasje!

Album „Tańcz choćby płonął świat” jest pierwszą od 17 lat płytą Zdzisławy Sośnickiej! To kobiecy, ciepły, pełen uczuć album, którego myślą przewodnią jest AFIRMACJA ŻYCIA. Album zadebiutował na #5 listy OLIS. Ukazał się 18 września 2015r. Jeśli poszukujecie pięknych melodii, pozytywnych, głębokich piosenek, bogactwa brzmienia i najwyższej jakości muzyki to album dla Was.

Teatr Ognia Amatum:

Emilia Pieskiewicz, Rozsa Varga, Michał Nadolny, Julian Waglewski, Robert Lubera

Obsada teledysku:

Kuba Grudziński, Michał Juraszek, Agata Reszko, Emilia Dołęgowska, Mateusz Piotrowski, Natalia Skorys, Wojtek Andrzejuk, Artur Januszewski, Maja Paszkowska, Bartek Wiśniowski.

Makeup i stylizacja: Ewa Budziak

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama