Szczegóły nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego „Element Trzeci” już w grudniu

Cover_-_element_trzeci

2 grudnia 2015 r. ukaże się trzeci album Dawida Kwiatkowskiego pt. Element Trzeci. Nowe wydawnictwo zawierać będzie dwanaście utwórów oraz jeden bonus track. Co tym razem przygotował idol nastolatek? Przekonamy się już za niecały miesiąc.

Płyta „Element Trzeci” jest już dostępna w preorderze.

Album promuje singiel „Droga”, do którego klip premierę miał w miniony czwartek; video zostało wyświetlone już ponad 250 tys. razy.

ELEMENT TRZECI
To trzecia płyta, trzeci element naszej miłości z muzyką, zamykający pewien etap rozwoju mojej osoby. Każdy się zmienia i zmienia się wszystko – ja też. Dojrzałem i wiem, w którą stronę chcę iść oraz kogo mam słuchać a słuchać powinienem siebie. Odnalazłem w tym całym zamieszaniu ludzi, którzy uczą mnie życia i pokazują nowe dźwięki; ludzi, z którymi tworzę i będę tworzyć.

Na albumie znajdziecie radość, smutek, szaleństwo, złość – ale znajdziecie też wiarę, nadzieję i miłość. Trzy najważniejsze wartości, o których powinien pamiętać każdy z nas, zostały opisane trzema piosenkami, które odkrywać będziemy po kolei jako single. Typować możecie, ja nie podpowiadam. Zaczniemy od wiary, bo to od niej zaczęło się moje nowe życie.

Korona z okładki jest dla Was. Chcę, by przypominała Wam, że każdy z nas nosi ją na głowie, nawet teraz w tym momencie. Jesteśmy królami własnych żyć i to my decydujemy, którymi ścieżkami będziemy szli. Kiedy przyjdzie nam użalać się nad sobą oraz nad każdym błędem, który popełnimy, spójrzcie na tę płytę. Spójrzcie na nią i przypomnijcie sobie moje słowa. Kiedy upadniemy, podnieśmy się, poprawmy koronę i idźmy dalej. Nigdy inaczej.

Mam nadzieję, że dzięki temu krążkowi trafię do Waszych serc a na koncertach usłyszę tłum śpiewający teksty, które dla Was napisałem. Widzimy się niedługo, a teraz… zaczynamy trzeci element naszej historii.”

Dawid Kwiatkowski
TRACKLISTA

1. Za Nami
2. O Każdy Dzień
3. Będziesz Ze Mną
4. Droga
5. Blisko
6. Nie Mów Nie
7. Dodaj Mi Sił
8. Ying Yang ( feat. Hania Hołek)
9. Headlines
10. Freedom
11. Idealny Stan
12. Oskarż Mnie
bonus:
13. Za Nami (remix)