Mad-Music.pl

“Dwa słowa” – Gracjan Kalandyk spełnił swoje marzenie podwójnie! Wystąpił przed samym Stingiem!

Premiera radiowa tytułowego singla oraz utworów „Dogasanie” & „Mój świat” miała miejsce Radiowej Trójce w audycji Tomasza Żądy: „Trójka żada debiutów”: https://www.polskieradio.pl/9/6258/Artykul/2094829,Wszyscy-zasluchani-w-muzyke-Gracjana-Kalandyka, gdzie Gracjan po raz pierwszy opowiadał historię powstawania debiutanckiej płyty…

A Gracjan debiutuje bardzo po męsku. “Jak nikt” (tytuł jednego z utworów nie musi grać, wkładać masek, udawać bo wydeptał swoją własną ścieżkę… dźwiękową.

Przez 2 lata pod opieką równie niebanalnie myślącego o muzyce producenta – Roberta Amiriana (Next Pop) tworzył swój nieoczywisty stylistycznie album.

W warstwie literackiej, znaczącymi skojarzeniami wsparli Go Paweł Leszoski i Dominika Barabas.

Postać WILKA na okładce singla, albumu, w klipie i w studio TVP2 podczas premiery telewizyjnej, nie jest tu przypadkowa! Gracjan najbardziej w życiu ceni: WOLNOŚĆ i… rozszyfrujcie sami!

Album Gracjana nie raz zabierzecie ze sobą w podróż, szukajcie drogowskazu, na którym znajdziecie aż „Dwa słowa”. Zapraszamy do posłuchania: https://UmusicPL.lnk.to/DwaSlowa

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!