Dzika i zmysłowa INNA w zachwycającym klipie „No Help”

INNA jeszcze nigdy nie była tak dzika i zmysłowa! Wokalistka zaprezentowała zachwycający wizualnie teledysk do piosenki „No Help”. Kawałek sprawia, że każdy natychmiast ma ochotę udać się na parkiet.

INNA za każdym razem realizuje teledysk w innym miejscu świata. Tym razem wokalistka postawiła na Los Angeles oraz Maroko. Efekt? Klip „No Help” zachwyca wizualnie. W klipie artystka zaprezentowała nowe, krótsze włosy oraz bardzo seksowne stroje. Pojawiające się w wideo kobiety również emanują seksapilem, pewnością siebie i klasą.

Za reżyserię i realizację teledysku odpowiada NGM Creative (reżyser Bogdan Păun i operator Alex Mureșan). Duet stworzył dwa inne klipy artystki – „Nirvana” oraz „Pentru că”. Produkcją zajął się Loops Production.

Jesień rozpoczyna się „No Help”. Jestem bardzo podekscytowana, bo w kawałek włożyłam całą moją duszę i energię. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zaprezentować nowe piosenki ~ INNA

2018 rok był dla artystki wyjątkowo udany: INNA wydała wspólnie z The Motans utwór „Pentru că”, który zgromadził ponad 11 mln wyświetleń na YouTubie, a także był wielkim hitem radiowym w ojczyźnie gwiazdy.

INNA w ciągu ostatnich miesięcy koncertowała na całym świecie, w tym m.in. w Meksyku, Turcji, Finlandii, Hiszpanii, Francji czy na Dominikanie. INNA wydała oficjalną aplikację, z której fani jako pierwsi mogą dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach w życiu zawodowym i prywatnym artystki. Wokalistka zamieszcza tam klipy z trasy, oficjalne teledyski oraz autorskie playlisty. W aplikacji wbudowano czat, który umożliwia rozmowę z gwiazdą. Program jest dostępny na iOS oraz w Google Play.