„Dżungla” – filmowy klip GrubSona już w sieci!

GrubSon_-_Dżungla_[okladka]

Brakuje nam prądu” – to stwierdzenie, które kilkakrotnie przewija się
przez „Dżunglę”. „Dżunglę”, czyli 4. singiel promujący topowy „Holizm” GrubSona. Muzyka to dzieło DJ-a BRK. Chórki śpiewa Marcelina. W klipie zagrał m.in. Włodek „Paprodziad” Dembowski z zespołu Łąki Łan. Sprawdź efekty tej kolaboracji!

„Brakuje nam prądu, znów, rozładowani przez miejską dżunglę, licznik wskazuje miłości minimum, potrzeba paliwa, bo inaczej świat runie” – śpiewa GrubSon w refrenie „Dżungli”. Jak mantrę słowa te powtarza w tle, obecna już w „Jednej z planet”, Marcelina. I bynajmniej nie chodzi tu o energię elektryczną, benzynę czy ropę. Czym dla GrubSona jest prąd,
co mu go odbiera i skąd wzięła się „miejska dżungla”? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w teledysku dostępnym od 25.08 na MaxFloRecTV. Postanowiliśmy ułatwić Wam sprawę
i prezentujemy go poniżej.

Podobnie jak w przypadku „Złotej kuli” i „Jednej z planet”, za realizację obrazka odpowiada Michał Jagiełło. Współautorem scenariusza i współreżyserem iście filmowego klipu jest sam GrubSon. Charakteryzacją aktorów zajęła się Jovanka Czarnik. W rolach głównych wystąpili: GrubSon, Kamila Matyszczak, Paweł Hajnos, Adam Łopaciuk, Włodek „Paprodziad” Dembowski z zespołu Łąki Łan i Maciej Żukowski. Teledyskowa dżungla to natomiast urokliwe zakątki Kazimierza Dolnego.

Wczoraj, 26.08, na Facebooku MaxFloRec opublikowany został album ze zdjęciami z planu wideoklipu. Sprawdź, co działo się na backstage’u – kliknij tutaj: https://goo.gl/sWHzIx!

Album „Holizm”, z którego pochodzi „Dżungla”, zamówić można m.in. w MaxFloSklepie
na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://goo.gl/GrbnIa).