Mad-Music.pl

W.E.N.A. zapowiada nowy album. Zobacz teledysk Ten stan

Od kilku dni trwa poruszenie w social mediach W.E.N.Y. Z internetu zniknęły treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wudoe w ten sposób chciał zwrócić uwagę na problem, który porusza na swoim zapowiadanym albumie „Niepamięć”. Premiera płyty 1 grudnia.

„Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą zawsze nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. „Niepamięć” to też pierwszy album wydany pod własną banderą stąd dla mnie wyjątkowy – mówi W.E.N.A.

W piątek, 20 października, W.E.N.A. opublikował fragment nowego utworu. Zamieszczone na facebookowym profilu wideo zniknęło po godzinie. Razem z nim wykasowane zostały pozostałe treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wyczyszczone zostały również instagramowy profil rapera oraz kanał na YouTube. Przestała funkcjonować oficjalna strona rapera, natomiast z kanału wytwórni Aptaun zniknęły odsłuchy płyt „Wyższe dobro” i „Nowa ziemia”. Kilka dni później raper opublikował wideo, będące refleksją nad specyfiką naszych czasów. W.E.N.A. chciał dosadnie pokazać, jak ulotne są dzisiaj wszystkie sprawy, które w różnych momentach sprawiają wrażenie najważniejszych na świecie.

Album „Niepamięć” ukaże się 1 grudnia 2017 roku nakładem wytwórni Wyższe Dobro.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama