Mad-Music.pl

Ed Sheeran jako kukiełka w klipie do “Happier”!

Brytyjczyk zadebiutował siedem lat temu, gdy w czerwcu wypuścił swój pierwszy singiel The A Team. Od samego początku Ed zyskał ogromne grono fanów, a jego utwory zajmowały na długie tygodnie najwyższe miejsca na listach przebojów na całym świecie. 

Każdy z trzech albumów studyjnych Sheerana został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów – najnowsze wydawnictwo, z którego pochodzi Happier, we wszystkich krajach zajęło pierwsze miejsce na listach. Nie tylko Divide jako całość odniosło ogromny sukces, bo każdy z singli został odsłuchany miliony razy w serwisach streamingowych.

Sheeran nie zaprzestaje promocji albumu, właśnie światło dzienne ujrzał klip do Happier.  Liryczna, melancholijna i akustyczna piosenka o rozstaniu została zobrazowana w nietypowy sposób – bo główną rolę gra kukiełka przypominająca wokalistę.


Więcej:

Ed Sheeran na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!