Envee zremixował Natalię Nykiel!

Lupus Electro Remixes EP cover

Natalia Nykiel szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze teledysku do debiutanckiego singla „Wilk” i wydaniu „Lupus EP”, jasnym stało się, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało. Na jej debiutancką płytę „Lupus Electro” składają się świetne teksty m.in. Kasi Nosowskiej, Budynia, Pauliny Przybysz oraz samej Natalii (odpowiada także za kompozycje), w produkcji Foxa, odpowiedzialnego m.in. za brzmienie albumów Marii Peszek. Płyta zelektryzowała branżę̨, Natalia zyskała uznanie krytyków i cieszy się co raz większym zainteresowaniem publiczności, czego dowodem jest frekwencja podczas koncertów.

Artystka konsekwentnie buduje swoją markę podejmując szereg niestandardowych działań, czym zaskarbiła sobie sympatię fanów.
Jej kolejnym krokiem jest wydawnictwo „Lupus Electro [Remixes EP], które dziś ma swoją premierę. Do współpracy Nykiel zaprosiła najciekawszych twórców sceny elektronicznej i hip-hopowej. Zremixowanie wybranych utworów powierzyła Envee’iemu, Kubie Karasiowi (Ipnops) z zespołu The Dumplings, Fonai, R.A.U, w którego remixie usłyszymy gościnnie Stasiaka, Pawbeatsowi oraz Pati Yang! Całość ukazuje się jako projekt audiowizualny.

W tym imponującym zestawieniu Natalia najbardziej ceni sobie różnorodność stylistyczną:

Do współpracy przy remixach udało nam się zaprosić naprawdę wspaniałych ludzi
i artystów, których od lat cenię lub tych, których poznałam stosunkowo niedawno i których twórczość zrobiła na mnie wrażenie. Każdy reprezentuje inną jakość, inny koloryt, zupełnie inny styl muzyki. Cieszy mnie, że wszyscy zaproszeni goście bez wahania postanowili skonfrontować się z moimi piosenkami. Zawsze fascynowało mnie jak pod różnym kątem można podejść do jednego utworu… To, co dostaliśmy od poszczególnych producentów to ich własne spojrzenie na fragmenty „Lupus Electro”. Dzięki nim te numery zaczęły żyć trochę innym życiem, dostały rumieńców!

VIDEO „RZEŹBA” – Envee Shape Remix: 

VIDEO „RZEŹBA” – Ipnops (The Dumplings) Remix: 

W kolejnych dniach pojawią się wizualizacje do kolejnych remixów. 

„Lupus Electro [Remixes EP]”:

  1. Rzeźba – Ipnops (The Dumplings) Remix
  2. Rzeźba – Envee shape Remix
  3. Pół dziewczyna – Pawbeats Remix
  4. Bądź duży – R.A.U feat. Stasiak Remix
  5. Wilk – Fonai Remix
  6. Bądź duży – Pati Yang Group Remix

http://umusicpl.lnk.to/NNykielLupusElectroRmxEP