Fabryka: Brennnessel On Tour 2015: Kamp! + Oxford Drama + Kixnare

Kamp_2015_fot_karol_grygoruk

Kamp! i Oxford Drama wystąpią w krakowskiej Fabryce 20 listopada! Będzie to pierwsza okazja, żeby posłuchać premierowego materiału obu zespołów.

„Nie ma sensu pisać, że to płyta oczekiwana. Każdy następca debiutu – zwłaszcza takiego, który odniósł sukces – ma wpisane w genotyp „oczekiwanie” i „porównywanie” – tak o swojej płycie mówią członkowie zespołu Kamp!, którzy powrócili z nowym, wydanym z dnia na dzień, albumem. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w Polsce, że płyta ukazała się kilka godzin po jej oficjalnym zaanonsowaniu. Niewiele po premierze Kamp! odwiedza krakowską Fabrykę, gdzie zagra materiał z nowego wydawnictwa, ale też starsze utwory grupy.

Kiedy na początku roku Oxford Drama – Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka – podpisywali kontrakt z wytwórnią Brennnessel, obie strony zakładały, że do końca roku na rynku pojawi się debiutancki album wrocławskiego duetu. 23 października stało się to faktem i chyba nikt nie spodziewał się aż tak doskonałego, finałowego produktu. Dlatego nie trudno dać się ponieść euforii, ukrytej nawet w tytule płyty – „In Awe”. Fani doskonałej polskiej muzyki będą mieli okazje sprawdzić jak „In Awe” sprawdza się koncertowo 20 listopada w Fabryce, gdzie Oxford Drama będzie supportować Kamp!

O rozgrzewkę i afterparty zadba Kixnare, którego trzy albumu spotkały się z wyśmienitym odbiorem słuchaczy i krytyków.

20 listopada, start 20:00

Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

Bilety:
40 zł – przedsprzedaż – Biletomat.pl. Ticketpro.pl wraz z punktami sprzedaży – Empik, Media Markt, Saturn.
50 zł – w dniu koncertu