Nowe wydawnictwa od Eda Sheerana. Film Jumpers For Goalposts oraz edycja specjalna płyty x

ES_BluRay_Pack_S

Każdy, kto miał szczęście zobaczyć Eda Sheerana na żywo wie, że jest to wyjątkowe przeżycie. Ci, którzy nie mieli okazji być na koncercie rudowłosego wokalisty, teraz mogą nadrobić zaległości. W Polsce ukazało się DVD „Jumpers For Goalposts” oraz specjalne wznowienie albumu “x”.

Za reżyserię filmu „Jumpers For Goalposts” odpowiada Paul Dugdale. Zdjęcia zrealizowano w trakcie trzech wyprzedanych koncertów Eda Sheerana na stadionie Wembley w Londynie, w lipcu 2015 roku. Występy były częścią tournée poświęconego promocji płyty „x”, która w Polsce dwa razy pokryła się platyną.

Ed Sheeran zachwycił publiczność zgromadzoną na Wembley, wykonując numery z pierwszych miejsc list przebojów, jak „The A Team”, „Don’t”, „Sing” oraz hit „Thinking Out Loud”. Jednym z najwspanialszych momentów był duet z sir Eltonem Johnem. W sumie przez trzy dni koncerty Eda Sheerana na stadionie Wembley zobaczyło ponad 240 tys. fanów!

Oprócz utworów z koncertu film „Jumpers For Goalposts” przedstawia drogę Eda Sheerana do wielkiej kariery, od początków aż po dziś dzień. Obraz ukaże się na DVD oraz w formacie Blu-ray.

Fani Eda Sheerana będą mogli również zaopatrzyć się w tak zwaną „Wembley Edition” płyty „x”. Album poza piosenkami z pierwszego wydania, zawierać będzie pięć nowych kompozycji: „English Rose”, „Touch And Go”, „New York”, „Make It Rain” oraz nagrany z zespołem Rudimental utwór „Lay It All On Me”.

Ed nagrywał piosenki zarówno w Ameryce, jak i w studiu w Londynie. Przy „Touch And Go” Sheerana wspomagał w studiu sam Rick Rubin (m.in. Red Hot Chilli Peppers, Slipknot, Slayer), zaś Emile Haynie (m.in. Bruno Mars,) w „New York”.

Do „Wembley Edition” płyty „x” dołączona została płyta DVD „Jumpers For Goalposts Live At Wembley Stadium”, czyli matreriał koncertowy plus obrazki zza kulis.

 

Zawartość „x – Wembley Edition”:

CD/DVD:

 1. One
 2. I’m A Mess
 3. Sing
 4. Don’t
 5. Nina
 6. Photograph
 7. Bloodstream
 8. Tenerife Sea
 9. Runaway
 10. The Man
 11. Thinking Out Loud
 12. Afire Love
 13. I See Fire
 14. English Rose
 15. Touch and Go
 16. New York
 17. Make It Rain
 18. Lay It All On Me (Rudimental feat. Ed Sheeran)

DVD:

 1. I’m A Mess
 2. Lego House
 3. Photograph
 4. Bloodstream
 5. Don’t
 6. I See Fire
 7. Don’t Go Breaking My Heart
 8. Thinking Out Loud
 9. The A Team
 10. You Need Me, I Don’t Need You
 11. Sing

Dodatki:

 1. Afire Love
 2. Drunk
 3. Tenerife Sea
 4. Take It Back / Superstition