Ferry Corsten prezentuje projekt „Hello World”

Razem z Tiësto tworzył projekt Gouryella, a jako System F współpracował z Arminem Van Buurenem. Ferry Corsten to producent o wielu twarzach, ale wciąż wierny swojej tożsamości muzycznej. Oto jego nowe autorskie dzieło, pod nazwą „Hello World”.

Ferry Corsten 2015 press 1

Ferry Corsten to jedna z legend muzyki elektronicznej. Przez lata tworzył doskonałe utwory, w których prezentował swoje nowatorskie spojrzenie na nowe brzmienia. Wyprzedzał swój czas, produkując muzykę, która stała się dla innych prawdziwym wzorem do naśladowania. Dziś ten słynny pionier sceny trance ogłasza nowy autorski projekt, który ponownie ukaże jego wielkie umiejętności. Pod tytułem „Hello World” ukrywa się seria EP’ek, która na koniec wyłoni długo oczekiwany, piąty pełnowymiarowy album Holendra.

Część pierwsza składa się z 10 utworów. Znajdziemy tutaj trzy wersje singli „Back To Paradise” z wokalem Harisa oraz „Make It Ours” z udziałem Chrisa Jonesa, a także dwa miksy „Beat As One” z Angeliką Vee, radiówkę popowego singla pt. „Hyper Love” i zupełnie nowy instrumental zatytułowany „Tonka”. Dźwięki na „Hello World”, to typowe dla Corstena połączenie house, electro, trance i progressive. Artysta, który od ponad 20 lat dostarcza swoim fanom energetyczne, pełne pasji i emocji utwory, powraca z kolejną dawką pozytywnych wibracji. Ale to dopiero początek, przed nami jeszcze dwie EP’ki…

HW_FC_Concepts_100115_Stage2

 

Tracklista:

CD:

 1. Back To Paradise (feat. Haris)
 2. Beat As One (feat. Angelika Vee)
 3. Tonka
 4. Make It Ours (feat. Chris Jones)
 5. Back To Paradise (feat. Haris) (Flashover Mix)
 6. Make It Ours (feat. Chris Jones) (Flashover Mix)
 7. Hyper Love (feat. Nat Dunn) (Radio Edit)
 8. Back To Paradise (feat. Haris) (Radio Edit)
 9. Beat As One (feat. Angelika Vee) (Radio Edit)
 10. Make It Ours (feat. Chris Jones) (Radio Edit)

Digital:

 1. Back To Paradise (feat. Haris) (Radio Edit)
 2. Beat As One (feat. Angelika Vee) (Radio Edit)
 3. Tonka
 4. Make It Ours (feat. Chris Jones) (Radio Edit)
 5. Back To Paradise (feat. Haris) (Flashover Mix)
 6. Make It Ours (feat. Chris Jones) (Flashover Mix)
 7. Hyper Love (feat. Nat Dunn) (Radio Edit)