Gdyby jutro wszystko miało się skończyć… to każdy by słuchał anto9

anto9 podbije serca wszystkich tych, którzy tęsknią za mocniejszymi brzmieniami w starym, dobrym, punkowym stylu. Dodając do tego nutkę popu, otrzymujemy mieszankę wybuchową, która może podbić również wiele playlist.

„Kończy Się Świat” anto9 to utwór z bardzo mocnym przekazem emocjonalnym. „W obecnych czasach przepełnionych lękiem, którym karmią nas media nie raz wyobrażałam sobie koniec świata. Jako lekarstwo na własny lęk napisałam piosenkę, która jest prostolinijnym opisem emocji i wydarzeń, które mogłyby mieć miejsce gdybym dziś dowiedziała się, że jutro wszystko się kończy. Chciałabym, żeby moja muzyka pomagała ludziom w ich własnych, małych jak i dużych końcach świata” – powiedziała artystka o swoim nowym utworze.

anto9 tworzy muzykę z gatunku pop punk z mocnymi gitarowymi brzmieniami, wyraźną perkusją, a to wszystko z dodatkiem trapowych elementów. Jej utwory niosą ze sobą bardzo dużą dawkę emocjonalności. Pisze teksty głównie po polsku, jednak nie boi się dodać do swoich numerów angielskich wstawek.