Mad-Music.pl
George Ezra

GEORGE EZRA – nieważne…

George Ezra – jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów ostatniej dekady – wraca z nową muzyką!

Autor takich pop-alternatywnych hitów jak ‘Budapest’ czy ‘Blame It On Me’ zaprezentował właśnie klip do rewelacyjnej nowej kompozycji ‘Don’t Matter Now’ i są to pierwsze nowe dźwięki od czasu płyty Wanted On Voyage z 2014 roku. Video nagrane  w technikolorze w Barcelonie  – gdzie razem z George’m występuje pies Mary – można już teraz obejrzeć na YouTube. Sam utwór do odsłuchu/pobrania dostępny jest pod TYM ADRESEM.

„Napisałem ‘Don’t Matter Now’ żeby przypominać samemu sobie, że czasami trzeba odciąć się od całego świata” mówi Ezra. „To jedna z pierwszych piosenek napisanych po wydaniu Wanted On Voyage, jeszcze z 2015 roku. Wszystko, co działo się wokół mnie może wtedy, teraz może wydawać się trywialne, ale słowa utworu nabrały większego znaczenia z czasem. Okazało się, że nie tylko ja miewam lęki, odczuwam niepokój, nie tylko ja nie rozumiem nieraz, co się dzieje wokół mnie.”

Warto przypomnieć, że płyta George’a Ezry ‘Wanted On Voyage’ była jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii zarówno 2014, jak i 2015 roku (!) spędzając na listach sprzedaży dokładnie 122 tygodnie. W niewiele ponad 18 miesięcy z zupełnie nieznanego artysty ówczesny 21-latek stał się głosem swojej generacji, zdobywając uznanie zarówno u krytyków (4 nominacje do BRIT Awards, nagroda BBC Music Awards i Ivor Novello Award), jak i publiczności (album w TOP 10 w 10 krajach, wyprzedane trasy koncertowe). W roku 2017 po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach Open’er Festival (1 lipca). Druga płyta George’a Ezry planowana jest na jesień b.r.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!