Mad-Music.pl

Lorde – Melodrama już w sklepach!

16. czerwca to wyjątkowy dzień dla fanów nowozelandzkiej piosenkarki występującej pod pseudonimem Lorde.

To właśnie wtedy, po prawie czterech latach niecierpliwego oczekiwania, ukazał się jej drugi, studyjny album – „Melodrama”.

Wyprodukowany przez Lorde, Jacka Antonoffa i Franka Dukesa, fantastyczny nowy krążek jest na ustach całego świata, również gwiazd.

Zachwyceni kawałkiem „Green Light” Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX i nawet Aaron Paul z serialu Breaking Bad udostępnili link do utworu na swoich kanałach.

Z okazji premiery albumu „Melodrama” grupa polskich miłośników twórczości Lorde postanowiła zorganizować pierwszy, oficjalny zlot fanów, połączony z imprezą na cześć premiery nowego albumu. Spotkanie „Dance with Melodrama” (bo tak organizatorzy z dumą nazywają swoje wydarzenie) bezpośrednio nawiązywać będzie do motywu przewodniego albumu – domówki, podczas której młodzi ludzie często mierzą się z falą emocji. Stąd Universal Music oraz Lorde Daily zaplanowali zbiór atrakcji,dzięki którym ten piątkowy, czerwcowy wieczór stanie się wyjątkowym zarówno dla każdego fana, jak i przypadkowego odbiorcy.

Dużo muzyki, specjalnie przygotowana karta drinków, konkursy z nagrodami, odtwarzanie okładki albumu na płótnie przez artystę Macieja Cekało, a przede wszystkim impreza w pięknej lokalizacji nad brzegiem Wisły – tak organizatorzy opisują zlot.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama