Mad-Music.pl

Gorąca Słowianka w nowym teledysku! Zobacz klip “Pinky Lips”

MOKA to nowy projekt muzyczny, za którym stoi polski producent, kompozytor, wokalista oraz remixer Łukasz Sienicki. Jego ostatni remix, hitu The Chainsmokers & Coldplay zatytułowanego „Something Just Like This (Moka Remix)”, znalazł się w TOP 3 najczęściej pobieranych utworów z gatunku house w maju 2017 przez dj’ów z USA!

Jego najnowsza produkcja, czyli utwór zatytułowany „Pinky Lips” stylistycznie nawiązuje do popularnego w Polsce hitu „Tuesday” Buraka Yetera. Słuchacz może odnaleźć również skojarzenie do tego, co zrobił swego czasu Aron Chupa w „I’m An Albatraoz”. Cały utwór utrzymany jest w leniwym, prawie minimalowym klimacie deep house, a nagrany i zmiksowany został w studiu Łukasza Sienickiego.

Od dziś dostępny jest również teledysk do tego utworu, który z przymrużeniem oka ukazuje relacje damsko-męskie. W teledysku wystąpiła piękna, znana Słowianka Paula Tumala.

Jako MOKA Łukasz Stanicki zadebiutował w 2016 roku dwoma remiksami: „AICHA” dla Radka Klimczaka, „KING OF MY CASTLE” dla DJ Adamusa i „BE THE TRUTH” dla amerykańsko-kanadyjskiego projektu Marc Mysterio ft. J Rice. Ta ostatnia produkcja pojawiła się nawet w radiowym programie DJ Tiesto „TIESTO’S CLUB LIFE RADIO SHOW”. MOKA to przede wszystkim producent lubiący eksperymentować. Swoje zainteresowania muzyczne umiejscawia w klimatach deep i tropical house i z bezkompromisową odwagą łączy je z takimi stylami jak rock, chillout, jazz, soul, reggae i r’n’b.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama