Mad-Music.pl

Pezet i Małolat wracają z nowymi kawałkami. Zobacz teledysk Pragniesz

Do sieci trafił nowy teledysk Pezeta i Małolata. Utwór nosi tytuł „Pragniesz” i zapowiada reedycję płyty „Dziś w moim mieście”, która ukaże się 7 lipca. Jest to jeden z dwóch nowych utworów, które trafią na odświeżoną wersję płyty. Za warstwę muzyczną obu nagrań odpowiada Auer, cuty zrobił DJ Panda.

Akcja teledysku rozgrywa się na jednym z warszawskich osiedli. Klimatem i estetyką wideo nawiązuje do paryskich osiedli z lat 90-tych. Wiodącymi bohaterami są tutaj Pezet i Małolat, którzy prowadzą nas przez zalane upałem osiedla.

– „Pragniesz” to kawałek o próżności ludzi. Każdy pragnie rzeczy materialnych, ale jak przychodzi co do czego okazuje się, że to czego pragnie się najbardziej jest nieosiągalne. Przyszedł czas na to, żebym i ja nagrał coś moralizatorskiego – mówi o utworze Małolat.

– Myśl jest banalna, trochę moralizujemy ale cóż, taki to jest moment w życiu. I właśnie o tym to jest, o tym, że nie obchodzą mnie żadne pseudo wartości, ani w rapie, ani  showbiznesie, ani nigdzie w sumie – dodaje Pezet.

Klip powstał we współpracy z marką Sprite.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama