Mad-Music.pl

Gromee z teledyskiem do utworu “One Last Time”!

Niespełna miesiąc temu Gromee pokazał fanom swój nowy singiel zatytułowany „One Last Time”. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do tego utworu!

One Last Time” (POSŁUCHAJ) to najnowszy utwór Gromeego, polskiego DJ i producenta muzycznego. Singiel to kolejny duży skok muzyczny klubowy charakter wybijając jednak na pierwszy plan brzmienie żywych instrumentów. Tym razem do współpracy artysta zaprosił norweskiego 21-letniego wokalistę i autora tekstów – Jespera Jenseta.

Muzyczna przygoda Jaspera rozpoczęła się, w 2014, gdy pojawił się w norweskim programie Idol zajmując 5. miejsce. W 2016 roku wydał swój pierwszy singiel „High” (OBEJRZYJ TELEDYSK), który był drugim najczęściej granym utworem w norweskich stacjach radiowych. W kwietniu 2018 artysta wydał swoją EPkę –  „Waves vol.1”.

Gromee to obecnie jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce. W maju 2018 wraz ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji z utworem „Light me up”. Jego debiutancki album „Chapter One” (https://GROMEE.lnk.to/ChapterOne )zawierający hity: „Fearless”, „Spirit”, „Runaway” , „Without You”, czy wspomniane wcześniej „Light me up pokrył się statusem Złotej Płyty zaledwie dwa tygodnie od premiery.

Zdjęcia do teledysku do utworu „One Last Time” zostały zrobione w Norwegii a klip wyreżyserował Frederic Esnault.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama