Do grona polskich raperów, którzy wystąpią na scenie Perła Export w ramach Perła Juwenaliów UEK 2017 dołącza Quebonafide!

JuwenaliaUEK_Quebo

Do grona polskich raperów, którzy wystąpią na scenie Perła Export w ramach Perła Juwenaliów UEK 2017 dołącza Quebonafide! Teraz już mamy pewność, że koncerty na jednej scenie takich artystów jak Zeus, Paluch i Quebonafide będą na najwyższym poziomie! Scena Perła Export pełna będzie hip-hopowych brzmień już 18 maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. A na drugiej scenie rządzić będzie elektronika. Do tej pory ogłoszone gwiazdy to Tom Swoon, The Dumplings i Bovska.

Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie 'Ezoteryka’ – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. 'Eklektyka’, bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.

Quebonafide jest także współtwórcą singla 'Euforia’ z producenckiej płyty Pawbeatsa. Teledysk, w serwisie YouTube, obejrzało prawie 14 milionów widzów. Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak 'Hype’, 'Ile Mogłem’, 'Żadnych Zmartwień’, 'Ciernie’ czy 'Trip’, wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: 'Oh My Buddha’, nagrany w Tajlandii, 'quebahombre’, w Meksyku, 'Szejk’, w Dubaju, oraz 'Bollywood’ z gościnnym idziałem Czesława Mozila, nagrany w Indiach. Raper nagrał także teledysk do utworu 'Luiz Nazario De Lima’ poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz 'Madakaskar’. W planach są kolejne, dalekie podróże oraz nowe nagrania związane z projektem 'Egzotyka’.

Bilety Koncert Główny Perła Juwenaliów UEK wciąż dostępne w II puli do kupienia na portalu eBilet, w salonach Empik oraz w Klubie Studenckim zaUEK na Kampusie UEK.

Ceny biletów:
Student UEK – 20 PLN
Student – 25 PLN
Normalny – 30 PLN