GrubSon jako Strażak Sam gasi pożar w remizie!

BRK. Kadr z klipu do DŻUNGLI. Reż. Michał Schwierc. Źródło - MaxFloRecTV

Zabawę w funkowym klimacie na MaxFloRecTV rozkręcają od 10.09 Jarecki & BRK. Gościem specjalnym jest – kryjący się pod pseudonimem Strażak Sam – GrubSon. Sprawdźcie klip do „Remizy funk”, czyli 5. singla promującego album „Punkt widzenia” Jareckiego & BRK!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji być na imprezie w strażackiej remizie albo jeśli macie z taką zabawą niezapomniane wspomnienia i chcecie sobie przypomnieć, jak to było – koniecznie zobaczcie poniższy obrazek! „Remiza funk” to 5. singiel promujący płytę „Punkt widzeniaJareckiego & BRK. Sami artyści opis wydanego nakładem MaxFloRec albumu zamykają stwierdzeniem: „Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia”.
Ich najnowszy, zupełnie inny niż poprzednie singiel jest tego idealnym przykładem.

„Zapraszam na dyskę do remizy! Strażak Sam ugasi Wasze pragnienie!” – napisał wczoraj wieczorem na swoim Facebooku GrubSon (https://goo.gl/qsSRNc). Czy rzeczywiście tak się stało? Sprawdźcie sami!

Autorem scenariusza powyższego teledysku jest Przemek Corso. Wspólnie z Michałem Schwiercem odpowiada on także za reżyserię obrazka. Zdjęcia i montaż to – podobnie
jak w przypadku kultowego „S.O.S-u” (https://www.youtube.com/watch?v=w4zbYNhhUjw), „Trabaho” (https://www.youtube.com/watch?v=aPkh1AhPOpY) czy „Daj to głośniej” (https://www.youtube.com/watch?v=fC8qPBPpZDo) – również dzieło Schwierca.
W wizualizacji wystąpili: Wioletta Szarzyńska, Marta Kuczma, GrubSon, DJ BRK, Jarecki, Paweł Wawrzycki, Przemek Corso, zespół SANEPID i inni, w tym strażacy z OSP Chróścina. To właśnie w remizie tej Ochotniczej Straży Pożarnej nakręcono klip.

Produkcją utworu „Remiza funk” zajął się oczywiście DJ BRK. Za cuty w utworze odpowiada niejaki DJ Twardy Kark. Ów pseudonim może oznaczać tylko jedno – GrubSon!

Singiel pt. „Remiza funk” jako plik MP3 zamówić można w MaxFloSklepie (kliknij,
aby przejść: http://goo.gl/kd3gVs). Wydany 16.06.2014 krążek „Punkt widzenia
Jareckiego & BRK dostępny jest w tym samym miejscu (kliknij, aby zamówić: http://goo.gl/aCK00q).

Aby być na bieżąco z nowościami na kanale MaxFloRecTV, polecamy go subkrybować: http://goo.gl/iZwDbk.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)