Mad-Music.pl

GRUDZIEŃ W STODOLE! KONCERTY, NA KTÓRE WARTO SIĘ WYBRAĆ

Łąki Łan, Illusion, Natalia Sikora, Xxanaxx, Dżem oraz Ørganek – to m.in. oni wystąpią w grudniu w warszawskim Klubie Stodoła. Choć bilety na niektóre z wydarzeń zostały już całkowicie wyprzedane, miłośnicy muzyki na żywo wciąż mają możliwość zakupu biletów na wybrane koncerty.

1 grudnia, Łąki Łan – SOLD OUT
Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej “Łąki Łan & Dmuchawce”, która objęła tylko kilka miast. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory zespołu w nowych aranżacjach. Formacja słynie z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu jest nazywana jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Dla osób, które nie zdążyły zakupić biletów na wydarzenie mamy złą wiadomość – koncert został całkowicie wyprzedany.

2 grudnia, Illusion
Jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych już w najbliższą niedzielę zaprezentuje fanom materiał z najnowszego albumu „Anhedonia”. Szósty studyjny krążek zespołu brzmi agresywnie, surowo i naturalnie. Siłę dziesięciu nowych utworów stanowią gorzkie, bezkompromisowe teksty, a także charakterystyczne brzmienie, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym wokalu Lipy. Podczas koncertu nie zabraknie również najważniejszych utworów w historii zespołu. Bilety nadal w sprzedaży!

3 grudnia, Natalia Sikora – Open Stage
Natalia Sikora – aktorka i wokalistka, zwyciężczyni II edycji „The Voice of Poland” już w najbliższy poniedziałek wystąpi na Open Stage. Jej wykonanie „Cry Baby” Janis Joplin poraziło i zaczarowało jurorów oraz publiczność muzycznego show. Dobę po emisji osiągnęło ponad milion wyświetleń w sieci. Rock & Roll, Blues i Hard Rock to gatunki, w których Sikora odnajduje się doskonale i bezkonkurencyjnie. Podczas koncertu w Stodole artystka zaprezentuje utwory z repertuaru Janis Joplin, jak również autorskie kompozycje z nadchodzącej płyty. Bilety dostępne w sprzedaży!

6 grudnia, Xxanaxx
26 października odbyła się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. W dniu premiery zespół wyruszył w promocyjną trasę koncertową, w ramach której już 6 grudnia zagra również w Warszawie! To właśnie w Stodole premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze. Wejściówki na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży.

7 & 8 grudnia, Dżem
Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich! Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego blues-rocka, mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu” wystąpi na deskach Klubu 7 oraz 8 grudnia. Ostatnia pula wejściówek na te wydarzenia jest jeszcze dostępna w sprzedaży!

15 grudnia, ØRGANEK – SOLD OUT
Czołówki list przebojów rozgłośni radiowych, liczne nagrody muzyczne oraz wyróżnienia, a także ponad 120 zagranych koncertów w Polsce i zagranicą – to tylko wybrane sukcesy zespołu ØRGANEK, który od wielu lat podbija serca polskich fanów. Uwielbiana przez polską publiczność grupa 15 grudnia wystąpi w Stodole. Biletów na wydarzenie od wielu tygodni nie ma już w sprzedaży.

Pełen harmonogram wydarzeń organizowanych przez Klub Stodoła oraz bilety na koncerty można znaleźć pod adresem www.stodola.pl. ZAPRASZAMY!

 

Źródło: materiały prasowe Klubu Stodoła

Sandra Kostromska

Sandra Kostromska

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .