GRUDZIEŃ W STODOLE! KONCERTY, NA KTÓRE WARTO SIĘ WYBRAĆ

Łąki Łan, Illusion, Natalia Sikora, Xxanaxx, Dżem oraz Ørganek – to m.in. oni wystąpią w grudniu w warszawskim Klubie Stodoła. Choć bilety na niektóre z wydarzeń zostały już całkowicie wyprzedane, miłośnicy muzyki na żywo wciąż mają możliwość zakupu biletów na wybrane koncerty.

1 grudnia, Łąki Łan – SOLD OUT
Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej „Łąki Łan & Dmuchawce”, która objęła tylko kilka miast. Podczas wydarzenia publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory zespołu w nowych aranżacjach. Formacja słynie z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu jest nazywana jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Dla osób, które nie zdążyły zakupić biletów na wydarzenie mamy złą wiadomość – koncert został całkowicie wyprzedany.

2 grudnia, Illusion
Jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych już w najbliższą niedzielę zaprezentuje fanom materiał z najnowszego albumu „Anhedonia”. Szósty studyjny krążek zespołu brzmi agresywnie, surowo i naturalnie. Siłę dziesięciu nowych utworów stanowią gorzkie, bezkompromisowe teksty, a także charakterystyczne brzmienie, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym wokalu Lipy. Podczas koncertu nie zabraknie również najważniejszych utworów w historii zespołu. Bilety nadal w sprzedaży!

3 grudnia, Natalia Sikora – Open Stage
Natalia Sikora – aktorka i wokalistka, zwyciężczyni II edycji „The Voice of Poland” już w najbliższy poniedziałek wystąpi na Open Stage. Jej wykonanie „Cry Baby” Janis Joplin poraziło i zaczarowało jurorów oraz publiczność muzycznego show. Dobę po emisji osiągnęło ponad milion wyświetleń w sieci. Rock & Roll, Blues i Hard Rock to gatunki, w których Sikora odnajduje się doskonale i bezkonkurencyjnie. Podczas koncertu w Stodole artystka zaprezentuje utwory z repertuaru Janis Joplin, jak również autorskie kompozycje z nadchodzącej płyty. Bilety dostępne w sprzedaży!

6 grudnia, Xxanaxx
26 października odbyła się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. W dniu premiery zespół wyruszył w promocyjną trasę koncertową, w ramach której już 6 grudnia zagra również w Warszawie! To właśnie w Stodole premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze. Wejściówki na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży.

7 & 8 grudnia, Dżem
Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich! Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego blues-rocka, mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu” wystąpi na deskach Klubu 7 oraz 8 grudnia. Ostatnia pula wejściówek na te wydarzenia jest jeszcze dostępna w sprzedaży!

15 grudnia, ØRGANEK – SOLD OUT
Czołówki list przebojów rozgłośni radiowych, liczne nagrody muzyczne oraz wyróżnienia, a także ponad 120 zagranych koncertów w Polsce i zagranicą – to tylko wybrane sukcesy zespołu ØRGANEK, który od wielu lat podbija serca polskich fanów. Uwielbiana przez polską publiczność grupa 15 grudnia wystąpi w Stodole. Biletów na wydarzenie od wielu tygodni nie ma już w sprzedaży.

Pełen harmonogram wydarzeń organizowanych przez Klub Stodoła oraz bilety na koncerty można znaleźć pod adresem www.stodola.pl. ZAPRASZAMY!

 

Źródło: materiały prasowe Klubu Stodoła