Gwiazda indie folk w Warszawie!

Islandzka gwiazda muzyki indie folk, Axel Flovent, wystąpi już za chwilę w Polsce. My mamy wszystkie informacje na temat tego koncertu.

Urodzony na Islandii Axel Flovent zyskał uznanie fanów i krytyków po wydanym w2016 roku albumie Forest Fires i EP Quiet Eyes, które wyszło w 2017. Axel dorastał w rybackiej wiosce Husavik o populacji 2000 osób. To skromne pochodzenie wpłynęłona jego delikatne i jednocześnie wyraziste brzmienie, które usłyszeć będzie można najego nadchodzącej EPce Youthful Hearts, której premiera zaplanowana jest na październik 2018.

Youthful Hears to zbiór piosenek o uczuciach związanych z pierwszymi miłostkami i poczuciem izolacji wywołanej osamotnieniem. Obecnie Axel mieszka w Brighton w Anglii, gdzie przeprowadził się po 18 miesiącach spędzonych w Holandii. Jego nowe doświadczenia, brzmienie i mentalność nadały kształt nadchodzące EP.

Muzyka będzie można usłyszeć 1. grudnia w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Bilety są dostępne na goout.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ticketmaster.pl i w Empikach, a także na https://www.fource.pl/events/axel-flovent-is/