Mad-Music.pl

HEALTH NA JEDYNYM KONCERCIE W POLSCE

Health zagrają 16 lutego 2019 w warszawskich Hybrydach!

„Usiedliśmy w ciemnym pokoju bez okien i zaczęliśmy się zastanawiać, jak napisać piosenkę” – tak o zapoczątkowaniu grupy HEALTH mówi jej wokalista i gitarzysta, Jake Duzsik. W 2007 roku ukazał się ich debiutancki album “HEALTH” i z miejsca otrzymał wysoką ocenę od Pitchfork. Kolejne wydawnictwa – „HEALTH/DISCO” z 2008 roku i „DISCO2” z 2010 są płytami składającymi się z remixów. Wkład w ich powstanie mieli muzycy z m.in. Crystal Castles oraz Nosaj Thing.

Remix utworu „Blue Monday” w wykonaniu HEALTH pojawił się na ścieżce dźwiękowej hitowego filmu „Atomic Blonde”.

Ostatnie LP grupy zatytuowane „DEATH MAGIC” z 2015 roku zauważone było przez ważniejsze muzyczne media i zyskało przychylne opinie FADER, The New Yorker czy ponownie Pitchforka. The Los Angeles Times nazwało zespół „jedną z najlepszych grup na żywo w tym mieście”, o czym HEALTH przekonywali, grając niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, a także w trasach z Nine Inch Nails i Gary Numanem.

Data: 2018-02-16 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hybrydy
Adres: ul. Złota 7/9
Ceny biletów: 79 zł (przedsprzedaż) / 90 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Sandra Kostromska

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama