HEALTH NA JEDYNYM KONCERCIE W POLSCE

Health zagrają 16 lutego 2019 w warszawskich Hybrydach!

„Usiedliśmy w ciemnym pokoju bez okien i zaczęliśmy się zastanawiać, jak napisać piosenkę” – tak o zapoczątkowaniu grupy HEALTH mówi jej wokalista i gitarzysta, Jake Duzsik. W 2007 roku ukazał się ich debiutancki album „HEALTH” i z miejsca otrzymał wysoką ocenę od Pitchfork. Kolejne wydawnictwa – „HEALTH/DISCO” z 2008 roku i „DISCO2” z 2010 są płytami składającymi się z remixów. Wkład w ich powstanie mieli muzycy z m.in. Crystal Castles oraz Nosaj Thing.

Remix utworu „Blue Monday” w wykonaniu HEALTH pojawił się na ścieżce dźwiękowej hitowego filmu „Atomic Blonde”.

Ostatnie LP grupy zatytuowane „DEATH MAGIC” z 2015 roku zauważone było przez ważniejsze muzyczne media i zyskało przychylne opinie FADER, The New Yorker czy ponownie Pitchforka. The Los Angeles Times nazwało zespół „jedną z najlepszych grup na żywo w tym mieście”, o czym HEALTH przekonywali, grając niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, a także w trasach z Nine Inch Nails i Gary Numanem.

Data: 2018-02-16 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hybrydy
Adres: ul. Złota 7/9
Ceny biletów: 79 zł (przedsprzedaż) / 90 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.