„High Notes” – czyli nowość twórcy hitu Netflixa już jest!

Najnowszy singiel Pawła Górniaka, twórcy muzyki do hitu Netflixa Love, Death & Robots, właśnie ujrzał światło dzienne. Twórca do współpracy zaprosił Kamila Zawiślaka – Wishlake’a, który w kompozycji odpowiada za wokal. Wishlake debiutował cztery lata temu albumem Wait for us, na którym wspierali go Dawid Podsiadło i Oly.
Paweł Górniak to wielokrotnie nagradzany kompozytor. W swoim dorobku ma na koncie m.in. Young Composer Transatlantyk Award, The Mark Award czy Young Talent Award – przyznawanej na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Poza dziedziną kompozycji muzyki do filmów zajmuje się także muzyką do gier i animacji. Za ten obszar swojej artystycznej działalności został doceniony nagrodą Hollywood Music in Media Award. Był twórcą muzyki do hitu Netflixa Love, Death & Robots, serialu Kingi Dębskiej Szóstka w TVN czy chociażby muzyki do Belfra w Canal Plus.
Kamil Zawiślak, znany jako Wishlake, to młody artysta pochodzący ze Śląska. Ukończył konserwatorium w klasie fortepianu jazzowego, w Rotterdamie. Na co dzień wchodzi w skład koncertowy Quantum Trio i Ofelii, dodając niebagatelnego znaczenia i jakości pośród muzyków.
Damian Nenow, absolwent łódzkiej filmówki, reżyser, scenarzysta i twórca animacji. Odpowiada w najnowszym singlu High Notes za animacje. Wielokrotnie nominowany do Europejskich Nagród Filmowych za swoje dokonania na polu animacji i reżyserii. W 2018 roku tworzył Love, Death & Robots Netflixa.