Honorata Skarbek spotka się z fanami w Empiku w Gdańsku i Łodzi!

Honorata Skarbek 31 lipca wydała trzeci w swoim dorobku album. Właśnie w ramach promocji płyty „Puzzle” w zeszłym tygodniu odwiedziła Katowice, Kraków i Rzeszów. Jutro i w czwartek jej fani będą mogli spotkać się z Artystką w Gdańsku i Łodzi!
02665266-F95D-42D7-BFD0-99744EDE3D91

Poniżej szczegóły spotkań:

23 września, godz. 18:00

empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

24 września, godz. 18:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Album „Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli „GPS”, „Naga” i „Damy radę”. Jak to z pracą artysty bywa, nie zawsze było łatwo:

„Piosenki powstawały w przeróżnych etapach mojego życia, gdzie towarzyszyły mi skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało mnie do pisania poszczególnych utworów. Miałam okazję współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi podczas powstawania tego krążka i mam nadzieje, że z połączenia naszych wspólnych sił powstały muzyczne PUZZLE, w których każdy mój fan będzie mógł znaleźć jakiś element dla siebie” – wspomina artystka.

„Ta płyta to podsumowanie mojej dotychczasowej kariery muzycznej i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu. Mam nadzieję, że odnajdziecie w tym jakąś część siebie” – kończy Honorata.