Mad-Music.pl

Honorata Skarbek spotka się z fanami w Empiku w Gdańsku i Łodzi!

Honorata Skarbek 31 lipca wydała trzeci w swoim dorobku album. Właśnie w ramach promocji płyty „Puzzle” w zeszłym tygodniu odwiedziła Katowice, Kraków i Rzeszów. Jutro i w czwartek jej fani będą mogli spotkać się z Artystką w Gdańsku i Łodzi!
02665266-F95D-42D7-BFD0-99744EDE3D91

Poniżej szczegóły spotkań:

23 września, godz. 18:00

empik Galeria Bałtycka, Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

24 września, godz. 18:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Album “Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli “GPS”, “Naga” i “Damy radę”. Jak to z pracą artysty bywa, nie zawsze było łatwo:

“Piosenki powstawały w przeróżnych etapach mojego życia, gdzie towarzyszyły mi skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało mnie do pisania poszczególnych utworów. Miałam okazję współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi podczas powstawania tego krążka i mam nadzieje, że z połączenia naszych wspólnych sił powstały muzyczne PUZZLE, w których każdy mój fan będzie mógł znaleźć jakiś element dla siebie” – wspomina artystka.

„Ta płyta to podsumowanie mojej dotychczasowej kariery muzycznej i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu. Mam nadzieję, że odnajdziecie w tym jakąś część siebie” – kończy Honorata.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!