HURTS – ostatnia odsłona nowej płyty i specjalny prezent dla polskich fanów!

Hurts Surrender deluxe with gift

Kiedy sześć lat temu podbili Europę singlem „Wonderful Life” nikt nie spodziewał się, że duet Hurts na stałe zapisze się na międzynarodowej scenie elektronicznego popu. W tym tygodniu do sprzedaży trafi ich trzeci album studyjny „Surrender” z hitem „Some Kind Of Heaven”, który w Polsce (sądząc po ilości odtworzeń w stacjach radiowych) dorównał popularności największym hitom zespołu – „Stay”, „Better Than Love” czy „Blood Tears & Gold”. Z płyty pochodzi aż 5 klipów i pseudo video, w tym najnowsza udostępniona właśnie ballada „Wish” do której stylowy teledysk wyreżyserował sam… Bryan Adams!

Jedna z największych i najbardziej aktywnych grup fanów Hurts pochodzi z Polski, a przy premierze każdej płyty i trasie koncertowej uwzględniana jest w planach muzyków. Theo i Adam wystąpili już w tym roku w Szczecinie w ramach Eska Music Awards a na rok 2016 zaplanowane są ich dwa koncerty w naszym kraju – w Poznaniu (28.02) i Warszawie (14.03). To nie koniec niespodzianek dla Polskich fanów – kupując wersję deluxe płyty ‘Surrender’ w salonach sieci EMPIK fani otrzymają unikalny upominek – specjalną bransoletkę z logo zespołu. Aby skorzystać z tej oferty trzeba się spieszyć, bo nakład bransoletek jest ściśle ograniczony.

Album „Surrender” ukazuje się 9 października na płycie CD, CD Deluxe (dodatkowe utwory) i na winylu a także w wersji cyfrowej.