Premiera długo oczekiwanej płyty Kasi Moś „Inspination”

Okładka płyty - Kasia Moś INSPINATION

Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukaże się już 9 października nakładem wytwórni Fonografika.  Na albumie znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu. Do współpracy został  zaproszony młody producent z Kielc – Essex.  Pierwszy singiel pt.  „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie.  Kolejny utwór to „Pryzmat” do którego powstał teledysk z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej „Maffashion”.

 

” Pracę nad płytą rozpoczęliśmy dwa lata temu, zależało nam, żeby każdy z utworów na tym krążku był inny, wyjątkowy, żeby ten album najzwyczajniej w świecie nie był nudny. Sądzę, że dzięki tej różnorodności na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie” –  podsumowuje artystka.

 

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”.  Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”.  

Tracklista:

SIDE A

 1. EXPERIENCE    
 2. ADDICTION  
 3. FAT   
 4. PRYZMAT   
 5. STREP   3:06  
 6. BEAUTIFUL SUNRISE (Essex Remix)  
 7. IF YOU LOOKING (Essex Remix)  

SIDE B

 1. INTRO   
 2. ZATRACAM SIĘ   
 3. BEAUTIFUL SUNRISE   
 4. SUPERNOWA  
 5. IF YOU LOOKING   
 6. OUTRO  

 

Kasia Moś to na pewno jedna z najciekawszych wokalistek, które pojawiły na naszej scenie muzycznej. Posiada mocny głos o intrygującej i przyjemnej barwie i potrafi się nim wspaniale posługiwać. Jest bardzo muzykalna  i dodatkowo wykonuje niesztampową, oryginalną muzykę, która zyskuję tym bardziej im dłużej jej słuchamy. Myślę, że przed Kasią jest wspaniała przyszłość, a i ze spokojem mogę polecić teraźniejszość, czyli nową płytę – „INSPINATION ”  .

Andrzej Puczyński