Mad-Music.pl

Iggy Azalea prezentuje nowy singiel – Team

Iggy-Azalea-Team-2016-2480x2480

Długo zapowiadany singiel Iggy Azalei wreszcie ujrzał światło dzienne. Utwór Team to pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu Australijskiej raperki. Zatytułowany Digital Distortion ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. A wyjdzie nakładem wytwórni Def Jam oraz Virgin EMI.

Utwór dostępny jest w cyfrowej sprzedaży już od 18 marca. Za jego produkcję odpowiadają Chordz, Fuego oraz Omega. Natomiast tekst do niego napisali Lauren Edwards, Amethyst Kelly (Iggy Azalea), Louis Harden, Terius Gray, Brandon Salaam-Bailey, Bleta Rexha, Dwayne Carter, Marlon Barrow, Alexander Palmer, Michael Fonseca, Byron Thomas a także Ryan Anthony Avilez.

Wcześniej poznaliśmy także piosenkę Azillion, która ostatecznie po wielu zawirowaniach z wytwórnią stała się buzz singlem.

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama