Mad-Music.pl

Immortal Dreams, Gorgonzolla, Atom Heart 15.04.2016 – Żyrardów!

plakat wydarzenia

Lubisz ciężkie brzmienia? Zapraszamy na koncert Gorgonzolla (Warszawa), Immortal Dreams (Żyrardów) oraz Atom Heart (Warszawa) już 15 kwietnia w Centrum Kultury w Żyrardowie!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/261530937511240

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

MIEJSCE: Centrum Kultury Żyrardów
START: 18:30
WJAZD: 15 ZŁ
WYSTĄPIĄ:

IMMORTAL DREAMS – HARD ROCK/ALTERNATIVE METAL/NU METAL:
(https://www.facebook.com/ImmortalDreams)

Zespół Immortal Dreams z Żyrardowa istnieje od 5 lat. Trzon zespołu stanowią dwaj doświadczeni gitarzyści z Żyrardowa. Andrzej – basista i Piotrek “Śrubek” – gitarzysta znają się niemal od pierwszego dźwięku. Na pokładzie mają również klasycznie wykształconego perkusistę – Daniela i klawiszowca – Kamila. Bębniarz swobodnie miksuje style podczas występów, natomiast parapet zawieszony na szyi stanowi koncertowe wyzwanie pianisty. Daniel “Thiefu” – wokalista, ostatni nabytek składu, dołączył w tym roku z nowym materiałem. Poznaj ich na najbliższym koncercie!

Największe sukcesy zespołu to:
– wygrana podczas Festiwalu Lipa 2015 w Lipnie, gdzie został doceniony przez tak szacowne jury jak: Jarosław Szajerski basista zespołu Popovacula, Yach Paszkiewicz reżyser i współtwórca Festiwal Polskich Wideoklipów YACH FILM, Zbigniew Krzywański gitarzysta zespołu Republika,Sławomir Lewandowski.
– wygrana podczas Finału VI Free Art Fest from Poland w Częstochowie

We wrześniu 2014, zespół podjął się organizacji festiwalu rockowego w Żyrardowie, w październiku 2015 odbyła się II edycja Żyrock’a, a już trwają pierwsze ustalenia dotyczące Festiwalu Żyrock 2016.

GORGONZOLLA – ROCK/NU METAL/RAPCORE:
( https://www.facebook.com/Gorgonzolla )
Dwa wokale – żeński i męski, mocne riffy, ciężka sekcja rytmiczna i szczery przekaz w języku polskim!
Tak można określić Gorgonzollę w kilku słowach, zespół powstał w 2009 roku a regularnie gra koncerty od 2013. Laureaci przeglądu Rykowisko 2015, supportowali takie zespoły jak Luxtorpeda i KSU. Lada moment światło dzienne ujrzy ich debiutancka płyta pod tytułem ,,Eksploatowani”

TELEDYSKI ZESPOŁU PROMUJĄCE WYDAWNICTWO:

ATOM HEART
Zespół powstał w marcu 2015 w Warszawie, aby grać inspirowanego klasyką Hard Rocka z elementami bluesa. W czerwcu 2015 nagrali demo współpracując z Jankiem Łukomskim, które zyskało pozytywne recenzje min. od polskiego rockarea.eu oraz amerykańskiego Daily Heavy Metal News. Obecnie nagrywają płytę w warszawskim studiu Mandragora pod czujnym uchem Grzegorza Mukanowskiego. Ich album nagrywany jest klasyczną metodą na ‘setkę’, aby uchwycić żywego ducha zespołu oraz szczery, ciężki groove. Promocję płyty będą wspierać licznymi koncertami w Polsce oraz w Niemczech.

https://www.facebook.com/atomheartofficial/
link do muzy: https://soundcloud.com/atom-heart-4

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama