Mad-Music.pl

Płyta Biaka x HWR-a jednak w wersji fizycznej! Ruszył pre-order „The Winners”

Biak_x_HWR_-_THE_WINNERS_[okladka_-_front]

W czwartek (7.04) wieczorem na sklep.maxflo.pl i dwanasciecali.pl zupełnie niespodziewanie ruszyła przedsprzedaż fizycznej wersji albumu „The Winners”. Zamawiając go w pre-orderze, możemy liczyć na autografy artystów i dostawę krążka jeszcze przed premierą. A ta odbędzie się 16.04, czyli w święto Record Store Day

„(…) Polecam sprawne ruchy bo edycja mocno limitowana. Za każde wsparcie wielkia piona, liczymy na Was” – napisał na swoim Facebooku Biak (zachowano pisownię oryginalną, źródło: https://goo.gl/XWkmrG). My również dołączamy się do jego apelu. Na szybkich i zdecydowanych czekają limitowane albumy z autografami obu artystów.

Aby zamówić „The Winners” w pre-orderze, kliknij tutaj: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Biak-x-HWR-The-Winners-PRE-ORDER-LIMITED-CD/709 lub tutaj: http://dwanasciecali.pl/shopp/show-show-5441-pl.html. W MaxFloSklepie płyta dostępna jest również w wersji cyfrowej (MP3).

Przypomnijmy, że wspólne wydawnictwo Biaka i DJ-a HWR to 14 premierowych utworów, w tym single, takie jak: tytułowy „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowy na wszystko”, „Saga”, „Podnieś do góry broń” czy „Mój hip hop”.

 

Za warstwę muzyczną całości odpowiada DJ HWR. Jego surowe, mocne bębny, precyzyjnie cięte sample oraz doprawione cutami i scratchami niskie basy stanowią solidną bazę
dla tekstów Biaka. Z kolei tego bezkompromisowego MC wyróżnia wyjątkowa technika rapowania i każdorazowe zaangażowanie w lirykę. W powstanie albumu zaangażowali się też goście specjalni, których przedstawiamy na poniższej trackliście.

 1. INTRO
  2. CZERWONE OCZY
 2. GOTOWY NA WSZYSTKO (FT. KOTZI)
  4. MÓJ HIP HOP
  5. PRACA PLUS PRACA
 3. RÓWNY ODDECH (FT. UKA, RAKRACZEJ)
 4. SAGA
  8. JEDEN ZNAK
 5. PODNIEŚ DO GÓRY BROŃ
 6. DUŻY PROCENT (FT. J-RO OF THA ALKAHOLIKS, MŁODY/HEAVY MENTAL, DJ KOSTEK)
 7. THE WINNERS (FT. LILU)
 8. ZŁE I DOBRE DNI
  13. OBRAZ (FT. MŁODY/HEAVY MENTAL)
  14. OUTRO (FT. DJ EPROM)

„The Winners” jako nośnik fizyczny do sprzedaży trafi 16.04. Trzecia sobota kwietnia to od 2008 r. ogólnoświatowy dzień niezależnych sklepów muzycznych, czyli Record Store Day. Wspólny album Biaka & HWR-a to prawdopodobnie jedyna w Polsce płyta, która ukaże się właśnie z okazji tego święta. Organizatorzy imprezy sprawują mecenat nad wydawnictwem.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama